Kampanya Bulucu

Renault Kadjar’a Özel Finansman Kampanyası

Eğer yeni yıla, Renault araçları arasında en yeni ve sevilen modellerinden biri olan Kadjar binek otomobil ile girmek istiyorsanız, bu kampanyayı kaçırmamanız gerekir. Çünkü şimdi aralık ayına özel Renault kampanyaları ile en uygun finansman koşullarından araç alabilme şansınız bulunur.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu sıfır araç kampanyası ile kampanya tarihleri arasında Renault Kadjar almak için Renault Yetkili Satıcılara başvuru yapmış olduğunuzda 48.000 TL’ye kadar kredi alabilme şansınız bulunurken, 48 aya kadar da vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Üstelik %1,09 ya da %1,19 faiz oranları ile

Faiz Oranları Neye Göre Değişiklik Gösterir?

Kampanya kapsamında alacağınız kredinin faiz oranları Maxxi Koruma ürünü olan kredi koruma sigortasını alıp almadığınıza göre değişir. Bu sigortayı aldığınızda faiz oranı %1,09 olurken, sigortayı almamanız durumunda faiz oranı %1,19 olacaktır.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya 18 yaşını doldurmuş olan ve TC vatandaşı olan herkesin başvurusuna açıktır. Fakat her başvuru yapan bu kampanyadan yararlanamayabilir. Anlaşmalı finans kuruluşu ön değerlendirme yaparak kampanyadan yararlanıp, yararlanamayacağınıza karar verir.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Bu kampanyadan yararlanmak için herhangi bir kayıt işlemi, SMS gönderimi ya da kampanya kodu kullanımı gibi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında size en yakın Renault Yetkili satıcılara giderek aracı almak istediğinizi belirteniz kampanyaya katılım açısından yeterli olacaktır. Gerekli yönlendirme sizin için yapılacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Aralık ayına özel olarak başlayan bu kampanya için belirtilen son katılım tarihi 31 Aralık 2015’tir. Kampanyadan faydalanabilmek isteyen müşteriler bu tarihler arasında başvuruyu yapmalılardır. Bu tarihler dışında yapılan başvurularda bu kampanya şartları ve finansman avantajları geçerli olmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. serdar ulu dedi ki:

    Kız kardeşim için almak istediğim peşinatsız araç başvurusu için bu haberi okudum tam net olarak bilgi almak istiyorum bunun için iletişim numarasına ulaşmak mümkün mü ? Teşekkürler