Kampanya Bulucu

Renault Kadjar Ve Captur Modellerinde Özel % 0 Faiz!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Renault Kadjar Ve Captur Modellerinde Özel % 0 Faiz!” kampanyası ile birlikte Nisan ayı içerisinde Renault Captur ya da Renault Kadjar satın almak isteyen kişiler, 30.000 TL ve 15 aya kadar %0 faiz oranından yararlanma fırsatını elde ediyorlar! Daha fazla aylık vade ve kredi talep eden kişiler ise 48.000 TL tutarında ve 24 aya kadar vade veren krediden %0,79 faiz oranı ile yararlanma fırsatını yakalıyorlar! Belirtilmiş olan bu aylık vade ve tutarın üzerinde yapılacak olan talepler için ise yasal mevzuatın mümkün kıldığı aylık var miktarı ve maksimum kredi tutarına dek kademeli bir şekilde artacak olan faiz oranları ile kredi kullanma fırsatını yine sizin elinizde olacaktır!

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin Nisan ayı içerisinde Renault yetkili satıcılarına giderek Renault Captur ya da Renault Kadjar modellerine sahip araçalrdan birini alması gerekmektedir. Yani bu kampanyanı son tarihi 30 Nisan 2017 olarak belirlenmiştir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin Renault Captur ya da Renault Kadjar almak için kullanabileceği iki farklı yol bulunuyor. Bu yollardan ilki bu kampanyaya ait Renault resmi internet sayfasında yer alan forma dair bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmak iken diğer yol Renault yetkili satıcılarına bizzat giderek araba satın alma işlemlerini başlatmak olackatır.

Kredi Tutar, Oran ve Vade Seçenekleri

Kampanya kapsamında belirlenmiş olan kredi tutar, oran ve vade seçenekleri şu şekildedir;

30.000 TL’lik bir kredi için 15 ay vade miktarı ve %0 faiz oranı belirlenmiştir. Bu kredi için belirlenmiş olan aylık bireysel maliyet oranı %0,07 iken, Yıllık Bireysel Maliyet Oranı %0,79 olarak belirlenmiştir.

48.000 TL’lik bir kredi için 24 ay vade miktarı ve %0,79 faiz oranı belirlenmiştir. Bu kredi için belirlenmiş olan aylık bireysel maliyet oranı %0,99 iken, Yıllık Bireysel Maliyet Oranı %12,58 olarak belirlenmiştir.

Finansman kampanyası tüm model yıllarındaki Renault Captur ve Renault Kadjar modellerinin satın alımlarında geçerli olacak olup krediye dair tüm koşullar anlaşmalı olan finans kuruluşu tarafından belirlenecektir. Kampanya kapsamında belirlenmiş olan faiz oranlarından faydalanmak isteyen kişilerin Araç Değer Koruma Sigortası olan Maxxi Değer ile Kredi Koruma Sigortası olan Maxxi Korumadan en az birini alması gerekmektedir. Bu iki üründen en az biri alınmadığı takdirde anlaşmalı olan finans kurulu tarafından belirlenecek olan faiz oranları baz alınacaktır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya stoklar ile sınırlandırılmış bulunmaktadır. Kampanyaya sadece katılım göstermiş olan yetkili satıcıları dahildir. Kampanya Nisan ayı içinde geçerli olacağı için son tarih 30 Nisan 2017’dir. Bu tarihten itibaren yapılacak olan araç alımlarında kampanya kapsamında sunulan aylık vade ve kredi faiz oranları geçerli olmayacaktır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamında belirtilmiş olan avantajlı finansman şartlarına ek olarak Captur ve Kadjar araçlarını alırken seçeceğini metalik renk opsiyonu Renault’tan sizlere hediye olacaktır!

Finansman kampanyalarının birleştirilerek kullanılması mümkün değildir.

Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil edilmemiştir.

Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşmak için Renault Yetkili Satıcıları’nı ziyaret edebilirsiniz.

Renault ve anlaşmalı finansman kuruluşu önceden haber verme ihtiyacı duymadan kampanya ve faiz oranları ile ilgili şartların tamamını ya da yalnızca belirli bir bölümünü değiştirme ya da kampanyayı tamamen durdurma haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.