Kampanya Bulucu

Renault ile Talisman, Megane Sedan ve Megane HB’lere Özel Fırsatlar!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Renault ile Talisman, Megane Sedan ve Megane HB’lere Özel Fırsatlar!” kampanyası ile birlikte Nisan ayı içinde 2016 yılı modeline sahip olan Talisman, Megane HB ve Megane Sedan modellerinde 30.000 TL ve 15 aya kadar %0 faiz fırsatından faydalanma fırsatı sizler bekliyor! üstelik daha fazla kredi ve aylık vade seçeneklerinden faydalanmak istiyorsanız dilediğiniz takdirde %0,79 faiz oranıyla 24 aya kadar 48.000 TL tutarında kredi alma şansını da yakalıyorsunuz! Kredi tutarı ve aylık vadeler ile ilgili olarak yasal mevzuatın izin vermiş olduğu aylık vade ve en yüksek kredi tutarına dek kademeli bir şekilde artacak olan kredi şansından yararlanmanız mümkün!

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin 30 Nisan 2017 tarihine kadar yetkili Renault satıcılarına giderek kampanyada belirtilmiş olan araçlardan birini satın alması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin kullanabilecekleri iki farklı yöntem bulunuyor. Bu yöntemlerden ilki Renault’un ilgili kampanya sayfasında yer alan formu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmak olacaktır. Böylelikle en kısa süre içinde Renault yetkili çalışanları tarafından sizinle irtibata geçilecektir. Bununla birlikte çok daha garanti bir yöntem olan doğrudan Renault yetkili satıcılarına giderek kredi ve araç satın alma başvurusunda bulunma yöntemini de tercih edebilirsiniz.

Kredi Tutar, Oran ve Vade Seçenekleri

2016 yılına sahip olan Renault Talisman, Megan Sedan ya da Megane HB modelli araçlarından birini almak isteyen kişilerin karşılaşacakları kredi tutarı, aylık vade seçenekleri ve faiz oranı ile aylık bireysel maliyet oranı ve yıllık bireysel maliyet oranı aşağıdaki gibidir.

30.000 TL tutarında bir kredi almak isteyen kişiler bu krediye 15 aylık vadeler ile %0 faiz doğrultusunda sahip olabilir ve aylık bireysel maliyet oranı olarak %0,07 ve yıllık bireysel maliyet oranı olarak %0,79 oranında ödemelerde bulunur.

48.000 TL tutarında bir kredi almak isteyen kişiler bu krediye 24 aylık vadeler ile %0,79 faiz doğrultusunda sahip olabilir ve aylık bireysel maliyet oranı olarak %0,99 ve yıllık bireysel maliyet oranı olarak %12,58 oranında ödemelerde bulunur.

Bununla birlikte yasal mevzuat tarafından belirlenmiş olan kredi tutarı ve aylık vade sınırları dahilinde kademeli olarak kredi tutarı ve aylık vade seçeneklerinde artışa gidilebilir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Bu kampanya stoklar ile sınırlandırılmış bir kampanya olup yalnızca katılım gösteren yetkili satıcılara giderek yapılacak olan alışverişlerde geçerli olacaktır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamında belirtilmiş olan fiyatlar, Renault Talisman, Megane Sedan ve Megane HB araçlarının 2016 yılına ait modellerinde yapılacak olan satın alma işlemlerinde geçerli olacaktır. Bu hususta belirlenecek olan fiyat ve vadeler anlaşmalı olan finans kuruluşu tarafından belirtilmiş koşullara göre değişiklik gösterebilecektir.

Bu kampanya yalnızca 2016 yılına ait modellerde geçerli olup 2017 yılına ait modellerde geçerli olmayacaktır.

Kampanya kapsamında belirtilmiş olan faiz oranlarından yararlanmak isteyen kişilerin Maxxi Değer yani Araç Değer Koruma Sigortası ya da Kredi Koruma Sigortası olarak bilinen Maxxi Koruma ürünlerden en az birini satın alması gerekmektedir. Zira bu iki üründen en az birini satın almayan kişilere anlaşmalı olan finans kuruluşu tarafından belirlenmiş olan faiz oranları uygulanacaktır.

Bu kampanya diğer finansman kampanyaları ile birleştirilerek kullanılamaz.

Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil edilmemiştir.

Renault ve anlaşmalı finansman kuruluşu dilediği takdirde kampanya ile ilgili olarak belirlemiş olduğu şartların istediği bir bölümünü ya da tamamını değiştirme ya da önceden haber verme gereği duymadan kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.