Kampanya Bulucu

Renault ile Talisman, Kadjar ve Megane HB’lere Özel Fırsatlar!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Renault ile Talisman, Kadjar ve Megane HB’lere Özel Fırsatlar!” kampanyası ile birlikte 2016 model Talisman, Megane HB ya da Kadjar sahibi olmak isteyen kişiler Mart ayına özel olarak sunulan avantajlı fiyatlardan ve özel faiz oranlarından faydalanma fırsatını yakalıyor! Kampanya kapsamında 2016 model Megane HB Joy 1.6 16V 115 beygir aracı 59.550 TL’ye, Talisman Touch 1.5 dCi 110 beygir aracı 102.850 TL’ye ve Kadjar Touch 1.2 Turbo 130 beygir aracı 81.650 TL’ye showroomlardan özel faiz oranları ile uygun kredi koşullarıyla alabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin Mart ayı içinde yetkili satıcılara giderek kampanya kapsamında belirtilmiş olan araçları alması gerekmektedir. Yani son tarih 31 Mart 2017’dir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin kullanabilecekleri iki farklı yol bulunmaktadır. Bunlardan ilki kampanyaya katılım gösteren Renault yetkili satıcılarına bizzat giderek başvurmaktır. İkinci yol ise Renault kampanya sayfası üzerinden ulaşabileceğiniz form üzerinde yer alan bilgileri doldurmak olacaktır.

Kredi Tutar, Oran ve Vade Seçenekleri

Kampanya özel fiyatlarına ilave en yüksek 30.000 TL kredi ve 15 aylık vade için aylık bireysel maliyet oranı % 0.07 ve yıllık bireysel maliyet oranı % 0.79 olmak üzere, kullanılacak olan kredi tutarı ile vade seçeneklerine göre değişiklik gösterecek düşük faiz oranları ve kredi fırsatlarından yararlanmanız mümkündür.

Kampanya kapsamında uygulanacak olan faiz oranlarından yararlanabilmek için Kredi Koruma Sigortası olan Maxxi Koruma ve / veya Araç Değer Koruma Sigortası olan Maxxi Değerden en az birinin alınması gerekmektedir. Belirtilmiş olan bu iki üründen en az birinin satın alınmaması halinde anlaşmalı finans kuruluşu baz alınarak faiz oranı uygulanacaktır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya stoklar ile sınırlandırılmış olup, sadece katılım göstermiş olan yetkili satıcılarda geçerli olacaktır. Ayrıca bu kampanya 31 Mart 2017 tarihinde sona erecek olup bu tarihten sonra bu kampanyadan faydalanmanız mümkün değildir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamında belirtilmiş olan fiyatlar, ilgili modellerin 2016 yılına ait modellerinde kampanyalı tavsiye edilen anahtar teslim fiyatları olmakla birlikte sadece perakende satın alımlarında geçerli olacaktır.

Trafik sigortası ve kasko araçlara dahil edilmemiştir.

Kampanya kapsamında belirtilmiş olan koşullar sadece 2016 yılı Talisman, Megane HB ve Kadjar modelleri için geçerli olup 2017 yılı modeline sahip olan araçlar bu fırsattan yararlanamayacaktır.

Finansman kampanyası, Renault tarafından çıkartılmış olan tüm binek otomobil satın alımlarında geçerli olacaktır. Bununla birlikte anlaşmalı finans kuruluşu tarafından belirtilecek olan koşullara göre şartlar değişiklik gösterebilir.

Bu kampanya ile diğer kampanyalar birleştirilerek kullanılamaz.

Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil edilmemiştir.

Daha fazla bilgi için Renault Yetkili Satıcıları’na gidebilir ya da telefon ile arayabilirsiniz.

Renault bu kampanya kapsamında belirlemiş olduğu koşulların herhangi bir bölümünde ya da tamamında değişiklik yapma ya da bu kampanyayı tamamen sona erdirme haklarına sahiptir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.