Kampanya Bulucu

Renault Fluence’de Yüzde Sıfır Faiz İmkanı

Renault kampanyaları, Sadece Şubat ayına özel olarak ve sadece Fluence modellerini kapsayan oldukça avantajlı bir imkan sunuyor. İsteğinize göre isterseniz Yüzde sıfır faiz ile 20.000 TL’ye kadar kredi çekebilirsiniz, isterseniz de araç bedelinin tamamı için kredi çekebilir ve uygun koşullarda ödeyebilirsiniz.

Renault, Fluence almak isteyen müşterilerin 20 ay vade, 20.000 TL’ye kadar krediyi yüzde sıfır faiz ile alabilirsiniz. Kampanya tüm model yıllarında geçerli olacak nitelikte. Eğer çekeceğiniz kredi 20 ayı aşacaksa, bunun için üzülmeyin. Çünkü bu durumda farklı bir avantajdan yararlanabilme imkanı yakalıyorsunuz. Tüm kredi talepleriniz için Kredi Koruma Sigortası ile birlikte 48 aya kadar 48.000 TL’ye Yüzde 0.92 faiz ile alabilirsiniz. Eğer sigorta hizmetini istemiyorsanız, yine aynı koşullarla yüzde 0.97 faiz oranları ile yararlanabilme imkanınız var. Eğer gerekli koşullar sağlanırsa, aracın bedelinin tamamı kadar kredi çekebilme şansınız var.

Renault Fluence Kampanyası

Renault Fluence Şubat Ayı kampanyasının detayları şu şekildedir:

Şubat ayı boyunca tüm model yıllarına ait Fluence’ lara 20.000 TL ve 20 ay vadeye kadar kredi talepleri için %0 faiz imkanı sunulmaktadır. 20.000 TL ve 20 ay vadeyi aşan tüm kredi talepleri için ise Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ile %0,92, Maxxi Korumasız %0,97 faizle 48.000 TL 48 aya kadar kredi kullanabilir. Üstelik vergi levhası sahibi serbest meslek sahipleri ve ticari kuruluşlar, gerekli koşullar uygun görüldüğü takdirde, araç fatura tutarının %100’üne kadar kredi kullanabilirler.
İlgili kampanya, tüm model yıllarına ait Fluence’larda geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 28.02.2015 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Detaylı bilgiyi Renault Yetkili Satıcıları’ ndan alabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.