Kampanya Bulucu

Renault Fluence Kampanyası: Yüzde Sıfır Faiz + 3.000 TL İndirim

Renault kampanyaları arasında, en fazla talep gören ve 7’den 70’e herkesin beğenisini kazanan Fluence kampanyasıdır. Bu sıfır araç kampanyası, almak isteyen müşterilere hem yüzde sıfır faiz oranı sunarken, hem de takas durumlarında 3.000 TL indirim sunuyor.

Kampanya sadece Mart ayı içerisinde geçerli olduğu için, kampanyadan yararlanmak isteyenler 31 Mart 2015 tarihine kadar mutlaka başvuruyu yapmalıdır. Bu kampanya ile 40.000 TL’lik krediyi, yüzde sıfır faiz ile ve 24 aylık vade ile çekebiliyorsunuz. 40.000 TL’nin üzerinde ki kredilerde 48 ay vade ile ve Maxxi Koruma ile birlikte yüzde 0,54 oranında faiz ile kredi alabiliyorsunuz. Eğer kredi koruma sigortası istemiyorsanız, bu faiz oranı yüzde 0,59 olarak size yansıyacaktır. Bu kampanyadan yararlanıp imkanları kullanırken, bir de eski aracınızı getirip takas yapmış olduğunuzda, hepsinin yanında birde 3.000 TL indirim hakkı kazanıyorsunuz.

Renault Fluence Sahibi Olmanın Tam Zamanı

Renault Fluence Mart ay kampanyasının detayları şu şekildedir:

Mart ayı, yeni bir Fluence sahibi olmanın tam zamanı! 40.000 TL kredi tutarı ve 24 aya kadar vade taleplerine %0 faiz fırsatı, Fluence satın almak isteyenleri bekliyor. Belirtilen tutar ve vade seçeneğini aşan kredi taleplerinde ise 48.000 TL kredi tutarı ve 48 ay vadeye kadar, Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ile %0,54, Maxxi Korumasız %0,59 faiz oranı bulunuyor. Tüm faiz fırsatlarına ek olarak, binek ruhsatlı mevcut aracını takasa verip yeni bir Fluence almak isteyen müşterilerimize tüm indirimlerin üzerine bir de 3.000 TL’lik takas indirimi sunuluyor.
İlgili kampanyalar, tüm model yıllarına ait Fluence’ların perakende satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kredi tahsis ücreti kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.03.2015 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Detaylı bilgiyi Renault Yetkili Satıcıları’ ndan alabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.