Kampanya Bulucu

Renault Captur’da Birbirinden Avantajlı Seçenekler

Renault sadece Şubat ayına özel bir takım kampanyalar başlattı. Renault Kampanyaları arasında da en fazla göze batan kampanyalardan bir tanesi de 2014 model Renault Captur kampanyası. Bu kampanya ile ister peşin, ister kredili araç alın, her koşulda bir avantaj elde edeceksiniz.

Renault Plan ile ayda sadece 449 TL ödeyerek bir araç sahibi olmanız mümkün. Üstelik bu sıfır araç kampanyası arasında oldukça büyük bir avantaj yaratacak nokta da 36 taksit yerine sadece 33 taksit ödemeniz yeterli olacak. İsterseniz 3 taksit az ödeyebilir, ya da isterseniz 48 aya kadar vade yaparak 48.000 TL’lik krediler de çekebilirsiniz. Kredi koruma sigortası ile birlikte krediyi çekip avantajlı faiz oranı olan yüzde 0,92 ile çekebilirsiniz. Eğer kredi koruma sigortası istemiyorsanız, bu sefer yararlanacağınız faiz oranı Yüzde 0,98 olacaktır. Eğer aracınızı nakit olarak ya da baz faiz oranlı kredi ile alırsanız 2.000 TL indirimden de faydalanabilirsiniz.

Renault Captur

Renault Captur Kampanyasının detayları şu şekildedir:

Şubat ayında 2014 model yılı bir Captur sahibi olmak isteyenleri birbirinden avantajlı seçenekler bekliyor. Renault Plan ile 449 TL’den başlayan taksitler ve “36 yerine 33 taksit” avantajı ile 3 taksit daha az ödeyebilir ya da Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ile %0,92, Maxxi Korumasız %0,97 faizle 48.000 TL 48 aya kadar kredi kullanabilir ya da aracınızı nakit veya baz faiz oranlı kredi ile satın alarak ekstra 2.000 TL’lik nakit alım indiriminden yararlanabilirsiniz.
İlgili kampanya, 2014 model yılı Captur’larda geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kredi tahsis ücreti kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 28.02.2015 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Detaylı bilgiyi Renault Yetkili Satıcıları’ ndan alabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.