Kampanya Bulucu

Regal Beyaz Eşyada %25 İndirim Kampanyası

Regal dayanıklı ev aletleri ceplerin dostu olmaya devam ediyor. Yeni evlenen ya da beyaz eşyalarını yenilemek isten kişilere özel başlattı. Regal ve Avon iş birliği ile başlatılan kampanya doğrultusunda 12. Avon kataloğunda bulunan parfümlerden en az birini satılan alan müşteriler Regal beyaz eşyalarda %25′ e varan indirim kazanıyor. Bu kampanya kapsamında www.regal-tr.com üzerinden yaptığınız alışverişlerde %25 indirim kazanabilirsiniz. Bununla beraber bulunduğunuz şehirdeki Regal mağazalarında mağaza görevlisine edindiğiniz indirim kuponunu gösterip ibraz ettirdiğiniz taktirde. %25 indirim kazanabilirsiniz. Bu kampanya kapsamında aldığınız tüm ürünlerden ya da tek bir üründen indirim alabilirsiniz. Kampanya dahilinde her Regal ürünü stoklarla sınırlıdır. Ve bu ürünlerde Regal ve Avon Markaları haklarını saklı tutar. Regal almak istediğiniz ürünün stoğu bitmiş ise kampanyadaki indirim hakkınızı geçersiz kılma haklarını saklı tutar. Almak istediğiniz ürünün stoğu bitti ise başka bir kampanya kapsamındaki farklı bir üründe indirim kuponunuzu kullanabilirsiniz. Kampanyanyadan faydalanan her müşteri indirimli fiyatlardaki ürünlerde yalnızca bir defaya mahsus faydalanabilir. Regal kampanya dahilinde hile yaptığını tespit ettiği müşteriden indirim tutarını geri isteme hakkını saklı tutar.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

27 Kasım 2017, 24 Kasım 2017 tarihleri arasında geçerli olan kampanyadan bu tarihler arasında dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz.

Kampanya Katılım Koşulları Nedir?

  • Kampanya 12. Avon kataloğunu 26 ile 39 sayfaları arasındaki her adet parfüm alımı karşılığında sağlanır.
  • Regal indirim kuponu 31 Kasım 2017′ ye kadar kullanılabilir. Ancak indirim kuponunu 24 Kasım 2017 tarihine kadar almanız gerekiyor. Aksi taktirde kampanyadan faydalanamazsınız.
  • 1 beyaz eşya için kullanılabilir. İndirim kuponu tek kullanımlıktır. Regal yetkili satış noktasında ya da İnternet üzerinde yaşadığınız problemler için müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.
  • Kampanya kurgusunda değişiklik hakkı Vestel Tic. A.Ş.’ye aittir. Detaylı bilgiye www.regal-tr.com ve https://kozmetik.avon.com.tr/hediye‘den ulaşılabilir.
    Seçtiğiniz ürünü sepete ekledikten sonra %25 indirim kodunuzu ‘ indirim kodu’ sekmesine giriş yaparak indirimden yararlanabilirsiniz.
  • Herhangi bir neden dolayı indirim kuponunuz geçersiz sayılıyor ise Regal müşteri hizmetlerini arayın. Bu süre zarfı içerisinde kampanya dönemi bitse bile müşteri hizmetleri yetkilileri sizinle iletişme geçerek yardımcı olmaya çalışacaklardır. Müşteri hizmetleri yetkilileri ile konuşmalarınız kayıt altına alınmaktadır.

ETİKETLER: , ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.