Kampanya Bulucu

Red Business’lılara OPET’ten Akaryakıt Alımında 50 TL İndirim Fırsatı!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Red Business’lılara OPET’ten Akaryakıt Alımında 50 TL İndirim Fırsatı!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde aktif bir Vodafone Red Business abonesi olan kişilerin Opet istasyonlarından tek seferde 150 TL ve üzeri akaryakıt alışveriş yapması halinde 50 TL indirim fırsatından yararlanması mümkün!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Red Business’lılara OPET’ten Akaryakıt Alımında 50 TL İndirim Fırsatı!” kampanyasından faydalanmak isteyen kişilerin 8 Şubat ve 8 Mayıs 2017 tarihleri arasında Opet istasyonlarından akaryakıt alışverişinde bulunması gerekiyor.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin ilk olarak aktif bir şekilde Vodafone Red Business abonesi olması gerekmektedir. Vodafone Red Business abonesi olan kişilerin Avantaj Cepte uygulamasını kullanarak “Opet’ten 50 TL’lik akaryakıt indirimi” yazılı kampanya sayfası üzerinde yer alan “Fırsatı Kullan” butonuna basması ve böylelikle kampanya şifresini alması gerekiyor. Bu şifreyi alan kişilerin ilk olarak OPET yazması ve ardından bir adet boşluk bıraktıktan sonra bu şifreyi girmesi ve cep telefon numaralarını da yazdıktan sonra 6738 numarasına kısa mesaj göndermesi gerekiyor.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Bu kampanya kapsamında her bir müşteri numarası için tek bir şifre aktif hale getirilebilecektir.

Bununla birlikte bu kampanya 2.500 adet kişinin katılımı ile sınırlandırılmıştır. Belirlenmiş olan bu sınıra ulaşılması halinde kampanya kendini otomatik bir şekilde durduracaktır.

Bu kampanyaya kısa mesaj ile katılım gösteren kişilerin cep telefonlarına 50 TL değerinde Yakıt Puan yüklenir. Her bir müşteri bu kampanyadan en fazla 50 TL değerinde Yakıt Puan kazanabilir.

Kazandığım Yakıt Puanları Nasıl Kullanabilirim?

Bu kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz Yakıt Puanları anlaşmalı olan akaryakıt istasyonlarından tek seferde 10 TL ve üzeri benzin ya da motorin şeklinde akaryakıt alışverişi yapmanız halinde kullanabilirsiniz. Bununla birlikte bu Yakıt Puanları kullanabilmek için anlaşmalı olan Opet akaryakıt istasyonlarında çalışan market görevlisine cep telefonu numaranızı söylemeniz gerekiyor. Ardından cepten tanıma uygulaması üzerinden Yakıt Puanlarınızı kullanabilirsiniz.

Kazandığım Yakıt Puanlar Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Bu kampanya ile kazanmış olduğunuz Yakıt Puanları 8 Haziran 2017 tarihine kadar kullanmanız gerekmektedir. Bu tarihe dek kullanılmayan Yakıt Puanlar cep telefonunuzdan kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde geri alınacaktır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanyayı bir başka kampanya ile birleştirerek kullanmanız mümkün değildir.

Bu kampanya kapsamında sadece nakit alımlar ve kredi kartı kullanımları geçerlidir.

Opet ve Vodafone bu kampanya ile ilgili belirlemiş oldukları koşulların herhangi bir bölümünde ya da tamamında değişiklik yapma ya da bu kampanyayı sona erdirme ve durdurma haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.