Red Business' lılara OPET' ten Akaryakıtta 50 TL İndirim Fırsatı | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Red Business’ lılara OPET’ ten Akaryakıtta 50 TL İndirim Fırsatı

Kampanyanın Avantajı Nedir?

Vodafone Red Business aboneleri Opet’ ten yapacak oldukları tek seferde 150 liralık yakıt alışverişinde 50 lira indirim kazanıyor.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

8 Şubat ile 8 Mayıs 2017 tarihleri arasında Vodafone Red Busines aboneleri bu kampanyaya katılabileceklerdir. Kampanya kapsamında yüklenen 50 lira indirim 8 Haziran 2017 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

OPET’ ten akaryakıtta 50 lira indirim fırsatından yararlanabilmek için Vodafone Red Business abonelerinin Avantaj Cepte uygulamasında yer alan “Opet’ ten 50 TL’ lik akaryakıt indirimi” kampanya sayfasından “Fırsatı Kullan” seçeneği ile kampanya için şifrelerini alabilirler. Avantaj Cepte uygulaması üzerinden alınan şifrenin de OPET yazıp bir boşluk bırakarak kampanya şifresinin yazılması gerekir. Bu mesajı 6738′ e göndererek kampanyadan yararlanabilirsiniz. Kısa mesaj ile kampanyaya katılan kişilerin cep telefonuna 50 lira değerinde yakıt puanı yüklenmektedir.

Kampanya Şartları

  • Kampanya kapsamında alınan şifre 1 defa kullanılabilmektedir.
  • Bir müşteri numarası ile yalnızca 1 şifre aktive edilmektedir.
  • Kampanyaya katılım 2500 adet ile de sınırlıdır.
  • Kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.
  • Kampanya yalnıza kredi kartı veya nakit alımlarda geçerli olmaktadır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Opet’ teki puanlar istasyonda görevli olan kişiye cep telefonu numarası söylenerek cepten tanıma uygulaması üzerinden harcanmaktadır. Kampanya dahilinde değişiklik yapma hakkı Vodafone’ da saklıdır. Opet ve Vodafone kampanyayı durdurma, sona erdirme ve değişiklik hakkını saklı tutar.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.