Kampanya Bulucu

Ramazan’da Wings’ten 5.000’e Varan Mil Puan Hediye!

Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

“Ramazan’da Wings’ten 5.000’e Varan Mil Puan Hediye!” kampanyası ile birlikte Ramazan ayı süresince kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi kartlarından birini kullanarak tek seferde yapılacak olan 150 TL ve üzeri her restoran, akaryakıt ve market harcamasında 1.000 Mil Puan kazanma şansını yakalar ve toplamda 5.000 Mil Puan kazanma şansını elde edersiniz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli Olacaktır?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin 25 Mayıs ve 27 Haziran 2017 tarihleri arasında alışveriş yapması gerekir. 27 Haziran 2017 tarihinde saat 23.59’dan sonra yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil edilmez.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin kullanabilecekleri iki farklı yol bulunmaktadır. Bu yollardan ilki KAMPANYAYA KATIL butonuna tıklamak olacak iken bir diğeri MİL yazdıktan sonra 4566’ya kısa mesaj yollamak olacaktır. Kampanyaya katılmak için gönderilecek olan her bir kısa mesaj için, kullanılmakta olan GSM operatörü fark etmeksizin katma değer vergisi ve özel iletişim vergisi de dahil olmak üzere 0,65 TL tutarında ücretlendirilirsiniz.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin Wings, Wings Black ya da Wings Private kartlarından birini kullanarak ilgili sektörlerden alışveriş yapması gerekir.

Kazandığım Mil Puanlar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Kampanya koşullarını yerine getirerek yapmış olduğunuz harcama anında harcama yapmış olduğunuz karta Mil Puan yüklemesi yapılır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanyaya dahil edilmiş olan tüm kartlar ile yapılacak olan alışverişler doğrultusunda her 150 TL ve üzeri alışverişte 1.000 Mil Puan ve toplamda en fazla 5.000 Mil Puan kazanabilme şansınız bulunuyor.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin iadesinin ya da iptalinin gerçekleşmesi halinde Mil Puan kazanımları da iptal edilir.

Axess, Ticari Wings ve Free kartları ile yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Nakit çekim işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Chip Para kullanılarak yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Alışverişin gerçekleşmiş olduğu iş yerinin sistemde kayıtlı olan sektör bilgisinin doğru olup olamaması bahsi geçen iş yerine ait olacaktır.

Akbank önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan kampanyayı tamamen sona erdirme yada kampanya ile ilgili  olarak belirlemiş olduğu şartların tamamını ya da belirli bir bölümünü değişikliğe uğratma hakkını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.