Kampanya Bulucu

Ramazanda Bonuslar 2’de Bir Katlanıyor! Toplam 70 TL Bonus!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Ramazanda Bonuslar 2’de Bir Katlanıyor! Toplam 70 TL Bonus!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde ve kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi ya da banka kartlarından birini kullanarak Bonus üyesi iş yeri olan akaryakıt ya da market sektörlerinden yapacağınız 100 TL ve üzeri ikinci harcamada 10 TL, dördüncü harcamada 20 TL ve altıncı harcamada 40 TL değerinde Bonus kazanma şansını elde eder ve toplamda 70 TL değerinde Bonus kazanma fırsatını elde etmiş olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin 24 Mayıs ve 27 Haziran 2017 tarihleri arasında alışveriş yapması gerekecektir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen Garanti Bankası müşterilerinin kullanabilecekleri iki farklı yol bulunuyor. Bunlardan ilki kampanya kapsamında herhangi bir harcama yapmadan önce Garanti Bankası sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden KAZAN yazdıktan sonra 3340 numarasına kısa mesaj göndermek olacaktır. Tüm kartlar için kampanyaya katılmak için gönderilecek olan kısa mesajdan sonra yapılacak olan harcamalar dikkate alınacaktır. Bu yöntem ile atılan kısa mesajlar katma değer vergisi ve özel iletişim vergisi dahil olmak üzere Avea aboneleri için 0,60 TL, Vodafone aboneleri için 0,415 TL ve Turkcell aboneleri için 0,65 TL olacaktır. Bununla birlikte dilerseniz Bonus Flaş mobil uygulaması üzerinde yer alan kampanya sayfasında yer alan Hemen Katıl butonuna tıklayarak da ücretsiz bir şekilde kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanyadan Kaydımı Nasıl Sildirebilirim?

Kampanya kaydını sildirmek isteyen Flexi, Bonus Genç ve bonus Flexi kart sahipleri, kayıt iptali için İPTAL KAZAN yazdıktan sonra kampanya kapsamında kullanmış oldukları karta ait numaranın son 6 hanesini yazdıktan sonra 3340 numarasına kısa mesaj göndermelidir.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyadan Garanti Bonus kartları, Flexi, Paracard, Money Bonus, Easy ve Bonus Business kartları ile yapacağınız ödemeler ile yararlanmanız mümkündür.

Kazandığım Bonusları Hangi Tarihler Arasında Kullanabilirim?

Kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz Bonusları 1 Temmuz ve 10 Temmuz 2017 tarihleri arasında kullanmanız gerekmekte olup bu tarihler arasında kullanılmamış olan tüm Bonuslar 11 Temmuz 2017 tarihinde kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde kartınızdan geri alınır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında gerçekleştirilmiş olup her bir müşterinin kampanyadan en fazla bir kez yararlanabileceğini karar verilmiş ve her bir müşteri için kazanılabilecek en yüksek Bonus değeri 70 TL olarak belirlenmiştir. Bu konudaki tek istisna, Garanti Bonus ya da Money Bonus kartlarından birini kullanarak kampanyaya katılmış olan kişilerin, Flexi, Bonus Genç ya da Bonus Flexi kartlarından birini kullanarak kampanyaya ikinci kez katılabilecek olması ve yine en fazla 70 TL değerinde olmak şartı ile ikinci kez Bonus kazanabilecek olmasıdır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanyanın kapsamına Bonus sanal kartlar kullanılarak internet üzerinden yapılacak olan ödemeler ile MoTo olarak da bilinen Mail order, Telephone order işlemleri ve temassız işlemler dahil edilmiştir.

Aynı gün içerisinde aynı iş yeri üzerinden yapılacak olan harcamaların yalnızca ilki kampanyaya dahil edilmiştir.

Kampanyaya otomatik ödemeler, düzenli ödeme talimatı, fatura ödemeleri ve Bonus kullanılarak yapılacak olan ödemeler dahil edilmemiştir.

Kampanyaya yalnızca yurt içinde yapılacak olan ödemeler dahil edilmiştir.

Birden fazla Easy ya da Bonus business kartı olan ticari kart müşterileri sahip oldukları tüm kartları kullanılarak kampanyadan yararlanmak için firma yetkililerinin Garanti Bankası sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden kampanyaya başvurması gerekir.

Bonus Flaş mobil uygulaması üzerinden kampanyaya yalnızca şahıs şirketi sahibi olan müşterilerin ticari kartları ile katılınması mümkündür. Tüzel müşteriler ise yalnızca kısa mesaj yolunu kullanarak kampanyadan faydalanabilir.

Bonus Genç, Bonus Flexi ve Flexi kartları ile kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin kampanyaya katılım ücreti 4,99 TL olarak belirlenmiştir.

Market sektöründe yapılacak olan harcamaların gıda sektöründen yapılması gerekir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin iadesi ya da iptali gerçekleştiği takdirde Bonus kazanımı geçersiz olur.

Garanti Bankası önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan kampanya ile ilgili olarak belirlemiş olduğu şartların tamamını ya da belirli bir bölümünü değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.