Kampanya Bulucu

Rail & Miles Alın Bir Bilet Kazanın

Kredi kartlarında en çok rastladığımız kampanyalardan biri yol ile ilgili olanlardır. Biletleri alırken kullanacağınız kredi kartları sayesinde, biriken puanlar sayesinde bir avantaj elde etmenize dayanan bu kampanyalara bir yenisi daha eklendi. Bu kampanya sayesinde sadece Vakıfbank’a ait Rail & Miles kartı almanız yeterli olacak. Bu kartı almış olduğunuz zaman, bir bilet size hediye edilecek. Bu bilet Yüksek Hızlı Tren için kullanabileceğiniz bir bilet olacak.

Kampanyanın işleyişi şu şekilde olacak; siz belirtilen süreler içerisinde bu kartı başvurup alarak, yine aynı süre içerisinde bir harcama yapmanız gerekecek. Bu harcama sadece TCDD’de yapılan harcamalar için geçerli olacak. Almış olduğunuz bilet daha sonra ekstrenizde indirim olarak yansıyacak. Fakat dikkat etmeniz gereken nokta şu; yararlanabileceğiniz indirimden fazla 70 TL olarak sınırlıdır. Daha üstü harcamalarda da sadece 70 TL indirim kazanabileceksiniz.

Bu kampanya 1 Eylül’de başladı bile. Fakat bitiş tarihi oldukça uzun. 31 Aralık 2014 Tarihine kadar kampanyadan yararlanabilirsiniz. 31 Aralık’a kadar bu kart için başvurmalı ve yine bu taih için mutlaka TCDD’den harcama yapmalısınız.

Eğer iade, iptal gibi işlemler yapılırsa bu kampanyadan yararlanabilme olanağını da kaybetmiş olursunuz. Bu nedenle, iyi düşünerek harcama yapmanız gerekecektir. Kampanya süresi oldukça uzun olsa da siz elinizi çabuk tutmalısınız. Çünkü Kampanya sadece 1000 kişi ile sınırlı.

Vakıfbank Rail&Miles Bilet Kampanyasının detayları:

  • Kampanya 1 Eylül 2014-31 Aralık 2014 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanya döneminde onaylanan tüm Rail&Miles kart başvurularında, Rail&Miles Kredi Kartı ile 31 Aralık 2014’e kadar TCDD poslarınan yapılacak tren bileti alımları, üst limit 70 TL olmak üzere Ocak 2014 ekstresine indirim olarak yansıtılacaktır.
  • İade veya iptal edilen biletler için indirim geçerli değildir.
  • Kampanya ilk 1000 kişiyle sınırlıdır.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.