Kampanya Bulucu

Qnb Finansbank’tan Samsung Galaxy Note8 Çekilişi!

Qnb Finansbank diğerlerinden farklı bir ödül kampanyası düzenledi. Bu seferki daha çok bir çekiliş şeklinde düzenlendi. Üstelik bu çekilişe katılmak için yapmanız gereken neredeyse hiçbir şey yok. Qnb Finansbank cep şubesine giriş yapmanız halinde çekilişe hak kazanmış olursunuz. Bu yazımızda da Qnb Finansbank’ın düzenlediği Samsung Galaxy Note 8 ödülü olan çekilişten bahsettik.

Kampanyanın Detayları Nelerdir?

Öncelikle bu kampanya Milli piyango idaresinin 11.10.2017 tarih ve 40453693-255.01.02-E.3914  sayılı izni ile Finansbank tarafından düzenlenmektedir.

Bu kampanya 15.10.2017 tarihinde başlayan ve 15.11.2017 tarihine kadar devam edecek olan bir kampanyadır.

Kampanya kapsamında, Qnb Finansbank cep şubesine giriş yaparak çekiliş hakkı kazanırsınız ve sekiz tane  Samsung galaxy note 8’den birine sahip olabilirsiniz.

Qnb Finansbank cep şubesine giriş ücretsizdir.

Kampanyanın geçerli olduğu tarihler arasında, cep şubesine her gün giriş yaparak çekiliş şansını arttırabilirsiniz. Giriş yaptığınız her gün için bir çekiliş hakkı kazanırsınız. Her gün için sadece bir çekiliş hakkınız vardır, toplamda ise 32 çekiliş hakkınız vardır.

Eğer, ödül kazanan talihlinin adres bilgileri eksikse, yanlışsa veya bilinmiyorsa gazetede yapılan ilanın tebliği yeterlidir.

Çekiliş 21 Kasım 2017 tarihinde saat 11:00’da halka açık bir şekilde yapılacaktır. Çekiliş, Akro Tanıtım Organizasyon Film Yapım ve Tic. A.Ş. toplantı salonu Gökkuşağı sokak no:15 daire:1 , 4.Levent Beşiktaş -İstanbul adresinde yapılacaktır.

Çekilişin sonucunda verilecek ödül, 4.366,00 TL değerinde 8 Adet  SAMSUNG GALAXY NOTE8 cep telefonudur.

Bir kişi en fazla bir tane cep telefonu kazanabilir.

Bu kampanyaya Qnb Finansbank müşterisi olan hem tüzel hem de gerçek kişiler katılabilir.

Qnb Finansbank ve iştiraklerinde çalışanlar bu kampanyaya katılamazlar, katılmışlarsa bile kazandıkları halde ödül verilmez. Aynı şekilde 18 yaşından küçükler de katılamaz ve ödül kazanamazlar.

Kampanyaya konu olan ödüle KDV ve ÖİV dahildir. Bunun dışında kalan diğer yasal yükümlülükler ödülü kazanan kişi tarafından ödenir.

Çekiliş sonuçları ve ödülün son teslim tarihi 29 Kasım 2017 tarihinde Posta gazetesinde ve www.kimkazandi.com internet sitesinde duyurulacaktır.

Ödülü kazanan asillerin 14 Aralık 2017 tarihine kadar, yedeklerin ise 29 Aralık 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir. Aksi taktirde kazandığınız ödüller verilemez.

Bu çekiliş için mevzuat gereğince, diğer kurum ve kuruluşlardan izin alınmasına gerek yoktur.

Talihlilere ayrıca posta yoluyla da tebligat yapılacaktır.

Bu koşullar, çekiliş ile ilgili bütün duyuru ve basılı materyallerde yer alacaktır.

Eğer kampanyaya herhangi bir itirazınız varsa, ödülün son teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde milli piyango idaresinde itirazınızı bildirmeniz gerekmektedir.

Bu kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.