Kampanya Bulucu

Qnb Finansbank’tan Hopi Kullanıcılarına 30 TL Parapuan!

Qnb Finansbank muhteşem bir kampanya daha düzenledi. Bu seferki kampanya alışveriş yapmayı sevenler için alışverişi daha hesaplı ve daha avantajlı hale getirecek olan bir kampanya. Üstelik kampanyadan yararlanabilmek için yapmanız gereken hiçbir şey yok. Yalnızca Hopi uygulamasını kullanıyor olmanız ve ödemenizi uygulama  üzerinden mobil ödeme ile yapmanız yeterli. Bu yazımızda da Cardfinans kredi kartı sahiplerinin belirli mağazalardan yaptıkları alışverişlerde kazanabilecekleri 30 TL parapuan kampanyasına dair detaylara yer verdik.

Kampanyanın Detayları Nelerdir?

Bu kampanya 05.10.2017 tarihinde başlayan ve 31.10.2017 tarihinde sona erecek olan bir kampanyadır.

Kampanya kapsamında, belirli kampanyalardan, kampanyanın devam ettiği süre boyunca yapacağınız 300 TL ve üzeri ilk harcamanızı hopi üzerinden mobil ödeme ile yaparsanız 30 TL parapuan kazanabilirsiniz.

Bu kampanyaya katılabilmeniz için harcamanın Hopi uygulamasına tanımlı Cardfinans bireysel kredi kartıyla veya artı pakete dahil fix card ile yapılması gerekmektedir.

Fix card “Artı Paket” ücreti her ay kartınızdan alınır ve ücret vergi dahil 5 TL’dir. Eğer  Fix card artı pakete dahil değilseniz  0850 222 0 900 numarasını arayarak talebinizi belirtebilirsiniz.

Kampanyaya dahil olan mağazalar ise Boyner/YKM, Beymen, Beymen club, Beymen business, Network, Divarese, Que, Altınyıldız Classics ve Wepublic’tir.

Kazandığınız parapuanlar yine belirtilen mağazalarda kullanılabilecektir ancak online mağazalarda ve hopi üzerinden yapılacak mobil ödeme işlemlerinde kullanamazsınız.

Bu kampanya müşteri bazında geçerlidir. Bir müşteri kampanyadan en fazla bir kez yararlanabilir ve en fazla 30 TL parapuan kazanabilir.

Kazandığınız ödül, işlemi yaptığınız karta yüklenecektir ve parapuanları harcamayı yaptıktan bir gün sonra kullanabilirsiniz.

Kazandığınız parapuanları son kullanma tarihi 30.10.2017’dir. Bu tarihe kadar kullanılmayan parapuanlar 01.12.2017 tarihinde silinecektir.

Bu kampanyaya ticari kartlar, banka kartları, sanal kartlar, artıda pakete dahil olmayan fix cardlar ile yapılan alışverişler dahil değildir.

Aynı zamanda parapuan kullanılarak yapılan alışverişler de kampanya kapsamında değildir.

Para puan kampanyası yalnızca taksit kampanyası ile birleştirilebilir. Bunun dışında herhangi bir kampanya ile birleştirilemez.

Eğer işleminizi iptal veya geri iade ederseniz,kazandığınız parapuanlar da geri alınır eğer parapuanları harcadıysanız harcadığınız tutar kadar işlem yaptığınız kartın ekstresine borç olarak yansıtılır.

Kampanya kapsamında, sizin talebiniz üzerine, Beymen mağazası için 2 ve 6; Beymen Club, Network, Divarese, Que, Wepublic mağazaları için 2 ve 7 veya Boyner/YKM, Beymen Business, Altınyıldız Classics mağazaları için 2 ve 9 arası taksit uygulanabilecektir. Bu kampanya, kozmetik ve hediye kartı/çeki alımı hariç bütün alışverişlerde geçerlidir.

Ancak taksit kampanyasından yararlanırsanız yaptığınız harcamalar için kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanmanız mümkün değildir.

Hizmet sağlanırken kampanya kapsamındaki mağazalardan veya Hopi uygulamasından kaynaklanan sorunlardan Qnb Finansbank sorumlu değildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.