Kampanya Bulucu

Qnb Finansbank’tan Fatura Ödeme Talimatlarına 90 TL Parapuan!

Otomatik fatura ödeme talimatları, faturanın son ödeme tarihini unutma sorununa son veren bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde, sizin belirlediğiniz tarihte faturalarınız otomatik olarak ödenir, böylece siz her faturanızı ayrı ayrı takip etmek zorunda kalmazsınız. Qnb Finansbank, bu kolaylıktan yararlanmak isteyen müşterilerine bir de parapuan hediye ediyor! Peki, otomatik fatura ödeme kampanyasından nasıl yararlanabiliriz? Bu kampanya ile ilgili tüm detaylar aşağıdaki yazımızda.

Kampanyanın Detayları Nelerdir?

Bu kampanya 1 Ekim 2017 tarihinde başlayan ve 30 Kasım 2017 tarihinde sona erecek olan bir kampanyadır.

Kampanya kapsamında, otomatik ödeme talimatı verdiğiniz her fatura için, 15 TL parapuan kazanabilirsiniz.

Hesaptan vereceğiniz talimatlar için maksimum 45 TL parapuan, bireysel kredi kartından vereceğiniz talimatlar için de maksimum 45 TL parapuan olmak üzere, 6 fatura için toplamda en fazla 90 TL parapuan kazanma imkanına sahip olabilirsiniz.

Daha önce vermiş olduğunuz otomatik ödeme talimatını iptal edip, kampanyanın devam ettiği süre içerisinde yeniden otomatik ödeme talimatı verirseniz, parapuan kazanamazsınız.

Eğer bir faturanız ile parapuan kampanyasına dahil olduysanız, aynı fatura ile başka kampanyalara katılamazsınız.

Kredi kartından verdiğiniz otomatik ödeme talimatı ile kazandığınız parapuanlar, faturanın ödendiği ilk ayın sonunda, işlemin yapıldığı kredi kartına yüklenir.

Eğer otomatik ödeme talimatını hesaptan verdiyseniz, kazandığınız parapuanlar, kampanyaya konu olan faturanın ödendiği ilk ayın sonunda CF nakit kartına yüklenir. Eğer CF nakit kartınız yok ise parapuanlar yüklenemez.

Eğer, 30 Mart 2018 tarihine kadar kampanyaya konu olan faturaya dair borcu en az bir kez ödemediyseniz, parapuan kazanamazsınız.

Kazandığınız parapuanları 25 gün içinde kullanmanız gerekmektedir. Bu süre içinde kullanmadığınız parapuanlar geri alınır.

Kampanyaya konu olan otomatik ödeme talimatların 30 Nisan 2018 tarihine kadar açık olması gerekmektedir. Eğer 30 Nisan 2018 tarihine kadar verdiğiniz talimatları iptal ederseniz kazandığınız parapuanlar geri alınacaktır. Eğer parapuanları kullandıysanız, harcadığınız parapuan tutarı kartınıza veya vadesiz hesabınıza borç olarak yansıtılacaktır.

Bu kampanya müşteri bazında olan bir kampanyadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla bir kere yararlanabilir ve toplamda 90 TL’den fazla parapuan kazanamaz.

Eğer bu kampanyadan yararlanırsanız kampanya koşullarını kabul etmiş sayılırsınız.

Bu kampanyadan, bireysel ek kredi kartı sahipleri de yararlanabilirler. Kazanılan parapuanlar ek karta yüklenir.

Eğer faturayı ödeme tarihinde, kartınızın limiti veya hesabınız yetersizse, parapuan kazanamazsınız.

Eğer Fixcard üzerinden bir otomatik ödeme talimatı verdiyseniz, talimat verdiğiniz her faturanızdan aylık %1,84 olmak üzere, otomatik fatura ödeme faizi yansıtılacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Eğer otomatik ödeme kampanyasından yararlanmak istiyorsanız, size en yakın Qnb Finansbank şubesine gidip, otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Aynı zamanda, Qnb Finansbank internet şubesinden, cep şubesinden, telefon bankacılığından veya atm’lerden otomatik fatura ödeme talimatı verebilirsiniz. Kampanyaya katılmak için bunun dışında ekstra bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.