Kampanya Bulucu

QNB Finansbank Trendyol Mobil’den 20 TL İndirim

Trendyol ve QNB Finansbank müşterileri daha rahat kışlık alışverişlerini yapabilmesi adına yeni bir kampanya başlattı. Kasım Ayı içerisinde QNB Finans bank mobil cep şubesine giren her müşteri Trendyol.com’dan 20 TL indirim hakkı kazanıyor.

Müşterilere özel kampanya kodunu Bireysel QNB FinansBank Cep şubesi fırsatlar menüsünden alabilirsiniz. 7 Aralık 2017 Tarihine kadar Trendyol mobil uygulama yapacağınız kargo bedeli hariç 150 TL ya da daha üzeri bir alışverişte 20 TL indirim kuponunu kullanabilirsiniz. Mobil uygulamayı edinmek için, eğer Android tabanlı bir cep telefonuna sahipseniz GooglePlay Store üzerindeki arama kutucuğuna gelerek QNB FinansBank Cep Şubesi yazarak indirmeniz gerekiyor. Daha sonra gerekli giriş bilgilerini girdiğiniz taktirde cep şubesini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Eğer İOS işletim sistemine sahip bir cep telefonuna sahip iseniz Apple Store üzerindeki arama kutucuğuna QNB FinansBank Cep şubesi yazarak indirmeniz gerekiyor.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

1 Kasım 2017 ile 30 Kasım 2017 tarihleri arasında QNB FinansBank Cep Şubesine giren müşteriler için geçerlidir. Bu tarihler arasında cep şubesine girip kuponu aldıktan sonra 7 Aralık 2017 tarihine kadar indirim kuponunu kullanabilirsiniz.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Kampanyaya katılım tamamen ücretsizdir. QNB Finansbank Bireysel Cep Şubesi müşterileri kampanyadan yararlanabilirler. Bireysel İnternet Şubesi’ne, KOBİ İnternet Şubesi’ne, KOBİ Cep Şubesi’ne, ve enpara.com’a yapılacak olan girişler kampanyaya dâhil değildir.
  • Kampanya kodu yalnızca bir defa alınabilir. Alınan kampanya kodları tek kullanımlıktır.
  • İndirim kampanyası trendyol.com tarafından sunulmakta olup indirim uygulanacak alışverişin QNB Finansbank banka / kredi kartları ile yapılma zorunluluğu bulunmamaktadır. Yalnızca kampanya kodunun kullanılması yeterlidir.
  • Kampanya kart bazlı değil müşteri bazlıdır. Her müşteri kampanyadan bir defa yararlanabilir.
  • Kampanya kodunu ürünleri sepete ekledikten ve 150 TL sepet tutarı olduktan sonra “Sepetim” ekranındaki “indirim kodu” bölümüne girdikten sonra “indirim uygula” butonuna basmanız yeterli olacaktır. Sepet tutarından 20 TL düşürülecektir.
  • Kampanya kodları nakit olarak kullanılmaz.
  • Parapun olarak yapılan alışverişlerde kupon geçersizdir.
  • Kullanım süresi dolan kampanya kodları yenileri ile değiştirilemez.
  • QNB Finanbank’in kampanyada değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.
  • Kampanya hakkında daha fazla bilgi almak için QNB Finansbank Müşteri hizmetlerini arayarak 7/24 bilgi alabilirsiniz.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.