Kampanya Bulucu

QNB Finansbank Trendyol 20 TL İndirim Kuponu

Finans bank kredi kartı sahipleri için yeni bir kampanya başladı. Bu kampanya kapsamında 20 TL indirim kuponu kazanabilirsiniz. Güncel kampanyalar ve fırsatları ile Trendyol alışveriş sitesi üzerinden 150 TL tutarında alışverişlerinizde 20 TL alabilirsiniz. QNB Finansbank kullanıcıları cep şubesinden alacakları kod ile 150 TL ve üzeri yapılan alışverişlerde 20 TL anında indirimden faydalanıyor. Bu kampanya kapsamında kazandığınız 20 TL indirim kuponunu dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Bu kampanyaya sadece QNB Finansbank Bireysel Cep Şubesi kullanan müşteriler için geçerlidir. Bireysel Cep Şubesi kullanmayan ve Kobi internet, enpara.com kullanıcıları Trendyol 20 TL indirim kuponu kampanyasından faydalanamazlar. Bununla beraber kampanya kart üzerinden değil müşteri bazlıdır. Yani her müşteri yalnızca bir defaya mahsus olarak indirim kuponundan faydalanabilir. Kampanya kodunu almak için QNB Finansbank internet şubesine giriş yapın. Daha sonra kişiye özel kampanyalar seçeneğinden Kampanya indirim kodunuzu alabilirsiniz. Bu menüden yalnızca bir kod alınabiliyor. Bu kampanya kapsamında Trendyol.com’ dan yapacağınız alışverişleri QNB Finansbank kredi kartı ya da banka kartı ile yapmanıza gerek yoktur. Sepetinizde 150 TL alışverişi biriktirdikten sonra cep şubeye girin ve kodu alın daha sonra indirimi sepete uygulayın.

 

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 9 Kasım 2017’den başlayarak 7 Aralık 2017’ye kadar sürecektir. Kuponu aldıktan sonra belirtilen tarihler arasında kullanmanız gerekiyor. Bu tarihler arasında kullanılmayan kodlar geçersiz sayılacaktır.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Bu kampanya ile ilgi aklınızda herhangi bir soru işareti takıldı ise QNB Finansbank’ın resmi müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Bununla beraber alış veriş sonrasında ya da önce herhangi bir problem ile karşılaşırsanız Trendyol.com’ müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.
  • İndirim kuponunu sepete uyguladığınız taktirde direk olarak 20 TL sepet tutarından düşürülecektir.
  • Bu işlemi yapmadan önce indirim uygula butonuna bastığınızdan emin olun aksi taktirde indirim gerçekleştirilmeyecektir. Bu sebepten dolayı iade yapılamaz.
  • Kullanım süresi biten kodların yenileri verilmez.
  • Para Puan olarak yapılan alışverişlerde indirim kuponu geçersiz sayılacaktır.
  • Teslimatta ya da üründe olabilecek aksaklıklardan Trendyol sorumlu tutulamaz.
  • Teslimat ta oluşan gecikmelerden aracı kargo firma sorumludur.
  • İndirim kuponu para puana dönüştürülemez yalnızca Trendyol.com üzerinde geçerlidir.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.