Kampanya Bulucu

Pttcell’e Gelene Hediye İnternet Kampanyası

3 büyük GSM operatörleri ile mücadele eden Pttcell, onlarla rekabet edecek kampanyalar yapmaya da devam ediyor. Şimdi Pttcell kampanyaları ile diğer operatörlerden numarasını taşıyarak geldiğinde ya da yeni bir hat aldığında 12 ay boyunca kullanabileceği internet paketleri hediye.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile kampanya tarihleri arasında numaralarını taşıyarak gelen, ya da yeni bir hat alan müşteriler 12 ay boyunca ayda 1 GB olmak üzere toplamda 12 GB internet hediye edilecektir. Bu sayede bir yıl boyunca internet ihtiyacınızı ücretsiz olarak karşılayabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece yeni müşterilerin katılımına açıktır. Mevcut Pttcell müşterileri bu kampanyadan yararlanamazlar. Kampanyadan yararlanabilmek için ya diğer operatörlerden numaranızı Pttcell Faturalı hatta taşımanız gerekir ya da yeni bir hat tahsis ederek Pttcell faturalı hat müşteri olmanız gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılım için herhangi bir SMS gönderimi ya da kampanya kaydına gerek yoktur. Hattınız aktif olduktan sonra hangi Pttcell faturalı tarifesinde olursanız olun internet paketi otomatik olarak hattınıza tanımlanacaktır. İnternet paketinizle birlikte size bilgilendirme mesajı da gelecektir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

24 Aralık 2015 tarihinde başlayan bu kampanya 30 Mart 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında geçiş işlemini tamamlamalıdır. Kampanya tarihleri dışında yapılan numara taşıma ya da yeni hat alma işlemleri kampanya kapsamının dışında tutulur.

Kampanya için Taahhüt Vermem Gerekir Mi?

Kampanya için herhangi bir taahhüt ya da tarifede kalma sözü vermenize gerek yok. Tarife değişikliği, hat iptali ya da diğer operatörlere taşıma durumunda internet paketi hakkınız devam etmez. Fakat bunun için de size herhangi bir cayma bedeli yansıtılmaz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.