Kampanya Bulucu

Pttcell’e Geçenler Dört Dörtlük Kampanyadan 17 TL’ye Yararlanıyor

Büyük GSM Operatörleri arasında kalmasına rağmen Pttcell, kullanıcılarına en cazip tarife ve kampanya fırsatlarını sunmaya devam ediyor. Şimdi Pttcell’e geçerek aylık faturanızı 17 TL’ye sabitleyip, internet, SMS ve konuşma ihtiyaçlarınızı doyasıya karşılayabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Pttcell kampanyaları ile Pttcell’e gelmiş olduğunuz zaman ayda sadece 17 TL ödeyerek her yöne 400 dakika, her yöne 100 SMS ve cepten kullanabileceğiniz 1 GB internet alabilirsiniz. Üstelik kampanya kapsamı gereği tüm Pttcell’lilerle konuşmak da bedava.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu tarife kampanyaları sadece yeni Pttcell faturalı hat kullanıcıları içindir. Yani diğer operatörlerden numarasını taşıyarak gelenler, yeni bir hat tahsis ederek Pttcell kullanıcısı olanlar ve faturasız hattan faturalı hatta geçen kullanıcılar 12 aylık kullanım sözü vermiş olduğunda bu kampanyadan yararlanabilir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Geçiş yapmış olduğunuzda eğer direk olarak Dört Dörtlük tarifeye gelirseniz ilk ay 17 TL, diğer aylarda ise aylık 20 TL ödeyerek bu tarifeden yararlanabilirsiniz. Fakat ilk ay dolmadan 12 ay boyunca bu tarifede kalacağınızın sözünü vermiş olduğunuzda 12 ay boyunca 17 TL’ye yararlanabilirsiniz. Bu sözü vermek için telefonunuzun mesaj bölümüne KAYIT yazıp, 1788’e göndermeniz yeterli olacaktır.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

29 Mayıs tarihinde başlayan bu Dört Dörtlük kampanyası 1 Ocak 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında Pttcell Faturalı hatta geçmiş olmalı ve12 aylık taahhüdü de vermiş olmalıdır. Kampanya tarihleri dışında yapılan işlemlerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Taahhüdü Bozarsam Ne olur?

Kampanya kapsamında vermiş olduğunuz 12 aylık taahhüdü bozmanız halinde o tarihe kadar yararlanmış olduğunuz indirimlerin tamamı son faturanıza yansıtılacaktır. Eğer kalan ayların taksit tutarı daha düşük ise sadece onu da ödeyebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.