Kampanya Bulucu

Pttcell’den Faturasız Hat kullanıcılarına Her Yöne 600 Dakika Hediye

GSM operatörlerinin aralarında kıyasıya yarıştığı günümüz koşullarında Pttcell’den oldukça mütevazı bir kampanya geldi. Şimdi Pttcell kampanyaları ile geçiş yapan tüm faturasız hat kullanıcıları her yöne konuşabileceği 600 dakika kazanacak.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Diğer GSM operatörlerinden Pttcell’e geçen ya da yeni bir hat satın alarak abone olan müşteriler toplamda her yöne 600 dakika kazanacaklar. Bu dakikalar her ay 20 TL yüklendiğinde ayda 200 dakika olarak 3 ay içerisinde kullanılabilecek. Her 200 dakikanın geçerlilik süresi ise 30 gün olacak.

Bu Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için kısa mesaj göndererek kampanyaya kayıt yaptırmanız gerekir. Kayıt için telefonunuzun mesaj bölümüne 600 yazarak 1788’e göndermeniz gerekir. Bu mesajı gönderdikten ve onay mesajını aldıktan sonra 30 gün içerisinde 20 Tl yüklemesi yapılmalı. Bu yükleme yapılmadan dakika kazanma şansınız olmaz. 30 gün yükleme yapılmazsa kampanya geçerliliğini yitirecektir.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

Kampanya için herhangi bir son katılım tarihi belirlenmemiş durumda. Pttcell bu kampanyayı istediği zaman bitirebilir ya da katılım ve kampanya koşullarını değiştirebilir.

Kampanya İçin Nelere Dikkat Etmeliyim?

Bu kampanyaya kayıt mesajı gönderdikten sonra ki 30 gün içerisinde mutlaka 20 TL yükleme yapılmalıdır. 20 TL yükleme yapılmaması durumunda 200 dakika da hattınıza yüklenmeyecektir. Yüklenen 200 dakika sadece 30 gün her yöne olarak geçerlidir. 30 gün sonrasında kullanılmayan dakikalar otomatik olarak silinecektir.

Kazanılan Dakikaları Başka Birine Devredebilir Miyim?

Bu kampanya ile kazanılan dakikalar başka birini devredilemez. 30 gün içerisinde kullanılmalılardır. Kullanılmayan dakikalar otomatik silinir. Her ay bir kere 200 dakika kazanılır ve ikinci ay da kazanmak için yine 20 TL yüklenmesi gerekir. Bu şekilde üç defa, yani toplamda 600 dakika kazanılır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.