Pttcell'den Dört Dörtlük Kampanya | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Pttcell’den Dört Dörtlük Kampanya

Büyük GSM operatörlerinin arasında oldukça avantajlı kampanyaları ile hizmet veren Pttcell, yeni yaptığı kampanyalarla birçok kişinin ilgisini çekmeyi başarıyor. Şimdi Pttcell kampanyaları ile uygun fiyatlarda konuşabilir, mesajlaşabilir ve internete girebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile Pttcell’e gelen müşteriler ayda sadece 17 TL vererek her yöne 400 dakika, her yöne 100 SMS ve cepten kullanabileceğiniz 1 GB internet hizmeti sunuyor. Üstelik bu tarife ile tüm Pttcell’lilerle de sınırsız bedava konuşabiliyorsunuz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece yeni Pttcell müşterileri için geçerlidir. Diğer operatörlerden numaralarını taşıyarak, yeni bir hat tahsis ederek ya da Avea faturalı ya da Faturasız hattan Pttcell’e geçerek bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Mevcut Pttcell müşteriler bu kampanyadan faydalanamazlar.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Yukarıda bahsedilen yollardan herhangi biri vasıtası ile Pttcell 20’lik tarifeye geçtikten sonra 12 aylık taahhüt vererek bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Taahhüt vermek için telefonunuzun mesaj bölümüne KAYIT yazıp 1788’e göndermeniz gerekmektedir. Glen onay mesajından sonra kampanya kapsamına alınırsınız.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

29 Mayıs tarihinde başlayan bu tarife kampanyaları 1 Ocak 2016 tarihinde sona erecektir. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında Pttcell’e geçiş yapmalı ve daha sonra 12 aylık bir taahhüt vermelidir.

12 Aylık Taahhüdü Bozarsam Ne Olur?

Bu tarifenin normal fiyatı 20 TL’dir. Vermiş olduğunuz taahhüt ile bu tutar 17 TL olur. Eğer kampanya kapsamında vermiş olduğunuz taahhüt süresi bitmeden tarifeden çıkar ya da hattınızı iptal ederseniz, o tarihe kadar yapılan aylık 3 TL indirimlerin toplamı son faturanıza yansıtılır. Eğer kalan ayların ödemeleri daha düşük ise, sadece kalan ayları da ödeyerek bu kampanyadan çıkabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.