Kampanya Bulucu

Pttcell’den Beklenen Kampanya: 12’lik Kampanya

Avea altyapısını kullanan Pttcell, yapmış olduğu kampanya ve çıkarmış olduğu tarifelerle 3 büyük GSM operatörü ile rekabet edecek noktaya ulaşmış durumda. Şimdi Pttcell kampanyaları ile oldukça uygun tarife ve paketleri kullanarak doya doya konuşabilir, mesajlaşabilir ve internete girebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu tarife kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında telefonunu diğer operatörlerden Pttcell’e taşıyan ya da yeni bir hat alarak pttcell müşterisi olan müşteriler ayda sadece 12 TL vererek her yöne 300 dakika, her yöne 300 SMS 3 GB’a kadar 128Kbps hızında olan 300 MB aşımsız internet ve sadece Pttcell’liler için kullanabileceği 3500 dakika alabilir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece yeni Pttcell müşterilerinin katılımına açıktır. Mevcut Pttcell müşterileri bu kampanyadan yararlanamazlar. Kampanyadan yararlanabilmek için numaranızı diğer operatörlerden Pttcell’e taşımanız, ya da yeni bir hat alarak Pttcell abonesi olmanız gerekir. Ayrıca kampanyadan yararlanabilmek için hattın Beklenen Tarife’de aktif olması gerekir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Kampanyadan yararlanabilmek için geçiş yapmak ya da yeni bir hat almak için herhangi bir PTT şubesine başvurabilirsiniz. Hattınız açıldıktan sonra kampanyanın geçerli olabilmesi için 12 aylık taahhüt vermeniz gerekir. Taahhüdü, telefonunuzun mesaj bölümüne SOZ yazıp, 1788’e göndererek yapabilirsiniz. Ya da 444 6 788 numaralı çağrı merkezini arayarak da taahhüt verip kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

www.pttcell.com.tr adresinden yayımlanan kampanya bilgilerine göre 8 Mayıs 2016 tarihinde başlayacak olan bu kampanya 1 Ocak 2017 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında geçiş yaptıktan sonra 12 aylık taahhüt vererek kampanyadan yararlanabilir. Kampanya tarihleri dışında yapılan işlemler kampanya kapsamına alınmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.