Pttcell'den 4-4-2 Tarifesi Kampanyası | Kampanya Bulucu

Pttcell’den 4-4-2 Tarifesi Kampanyası

Pttcell’den 4-4-2 Tarifesi Kampanyası

Avea altyapısını kullanarak kendi özel GSM Operatörünü oluşturan Pttcell, kampanyaları ile 3 büyük GSM operatörüne de meydan okuyabilecek nitelikte. Şimdi Pttcell kampanyaları ile ayda sadece 21 TL ödeyerek, hem doya doya konuşabilir, mesajlaşabilirsiniz, hem de gönlünüzce internete girebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu tarife kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında numarasını diğer operatörlerden Pttcell’e taşıyan ya da yeni hat alan müşteriler 12 ay boyunca kullanma sözü verdiklerinde ayda sadece 21 TL’ye her yöne 400 dakika, her yöne 400 SMS ve 2 GB internet kullanabiliyorlar. Üstelik tüm Pttcell’lilerle 3500 dakika da konuşma hakkı bulunuyor.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece yeni pttcell müşterilerinin katılımına açıktır. Diğer operatörlerden numarasını Pttcell faturalı hatta ve 4-4-2 tarifesine taşıdıklarında, ya da yeni bir numara tahsis ederek aynı tarifeyi kullanan müşteriler bu kampanyadan yararlanabilir. Mevcut Pttcell aboneleri bu kampanyadan yararlanamaz.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmek için hattınızı direk olarak 4-4-2 tarifesi üzerinden açtırmanız gerekir. Daha sonra 12 aylık taahhüt verdiğinizde kampanyadan 12 ay boyunca 21 TL’ye faydalanabilirsiniz. Taahhüt verilmemesi durumunda tarifeden standart ücreti olan 29 TL üzerinden faydalanırsınız.

Kampanya İçin Nasıl Taahhüt Verebilirim?

Bu kampanya için verilecek olan taahhüt SMs yolu ile alınabilmektedir. Telefonunuzun mesaj bölümüne KAYIT yazıp 1788’e kısa mesaj olarak göndermeniz durumunda taahhüdü vermiş olursunuz. Gelen onay mesajı ile birlikte indirim de aylık tarifenize uygulanacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenmiş olan son katılım tarihi 1 Haziran 2016’dır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında bu tarihe kadar hatlarını 4-4-2 tarifesinde aktif hale getirmelidir. Kampanya tarihinden sonra yapılacak işlemler kampanya kapsamına alınmayacaktır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ