Kampanya Bulucu

Pttcell’den 17’lik Kampanya

Pttcell, Avea altyapısını kullanarak oldukça ucuz ve avantajlı tarifeleri kullanıcılarına sunmaya devam ederken, yeni müşterilerine de bir takım kampanyalarla cazip ve kaliteli iletişimi uygun fiyata sunuyor. Siz de Pttcell’e geçerek şimdi uygun tarifelerle konuşabilir, mesajlaşabilir ve internete girebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Şimdi Pttcell kampanyalarından yararlanan yeni müşteriler ayda sadece 17 TL ödeyerek her yöne 400 dakika, her yöne 100 SMS ve cepten 1 GB internet kullanabiliyor. Üstelik tüm Pttcell aboneleri ile sınırsız konuşma da bedava. Kampanyaya katılanlara 12 ay boyunca sabit fiyat garantisi de veriliyor.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan sadece yeni müşteriler yararlanabilir. Diğer operatörlerden numarasını taşıyarak Pttcell faturalı hatta gelen, ya da yeni bir hat satın alarak Pttcell faturalı hat kullanmaya başlayan kullanıcıların tümü 12 aylık taahhüt vererek bu kampanyadan yararlanabiliyorlar.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

29 Mayıs tarihinde başlayan bu tarife kampanyaları 1 Eylül 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında 20’lik tarifeye gelerek 12 aylık taahhüt vermek durumundadır. Daha sonra kampanyaya katılmış olursunuz.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Yeni müşteri olma şartını sağlıyor ve 20’lik tarife kullanıyorsanız, çağı merkezini arayarak ya da kısa mesaj göndererek 12 aylık taahhüt vermeniz yeterli olacaktır. SMS ile taahhüt vermek için telefonunuzun mesaj bölümüne KAYIT yazarak 1788’e göndermeniz gerekir. Gelen onay mesajı ile birlikte normalde 20 TL olan tarife ücretiniz 12 ay için 17 TL’ye düşer.

Taahhüt Süresi Dolmadan Hattımı İptal Edersem Ne Olur?

Hattınızı kullandığınız zamanlar boyunca yararlandığınız indirimlerin tamamı son faturanıza yansıtılır. İndirim bedeli aylık 3 TL’dir. Eğer kalan ayların ödemesi bu bedelden daha düşük ise, sadece kalan ayları ödeyerek de kampanyadan çıkabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.