Kampanya Bulucu

Pttcell’den 12 TL’ye Dakika, SMS, İnternet

GSM operatörlerinin birbiri ile kıyasıya yarıştığı bu zamanda PTTcell’den oldukça mütevazı ve iyi bir paket kampanyası geldi. Şimdi PTTcell kampanyaları ile ayda sadece 12 TL ödeyerek her yöne 200 dakika, her yöne 250 SMS ve cepten kullanabileceğiniz 250 MB internet alabilirsiniz. Üstelik tüm PTTcell’liler ile 3.500 dakika da konuşma süresi verilir.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanya sadece yeni müşteriler için geçerli olacaktır. Numarasını taşıyarak PTTcell’e gelen müşteriler, ya da yeni bir hat satın alarak PTTcell abonesi olan müşteriler bu kampanyadan faydalanabilir. Kampanya için 12 ay boyunca bu kampanyada kalmanın sözünü de vermeniz gerekir.

Kampanya İçin Taahhüt Şart Mı?

Bu paketten 12 TL’ye faydalanmak için 12 aylık bir taahhüt vermeniz şart. Eğer taahhüt vermek istemiyorsanız bu paketten aylık 14 TL’ye yararlanabilirsiniz. Yani verilecek olan taahhüt 2 TL indirim sağlayacaktır. Taahhüt süresinin bitmesinin ardından tutar yine 14 TL olacaktır.

Kampanyadan Nasıl Faydalanacağım?

Geçiş yaptıktan, ya da yeni bir hat aldıktan sonra, telefonun mesaj bölümüne SOZ yazıp, 1788’e göndererek kampanya için talepte bulunabilirsiniz. Gerekli şartları sağlıyor olmanız halinde size bir onay mesajı gelecek ve kampanyaya dahil olmuş olacaksınız.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli Olacak?

Bu kampanya için son katılım tarihi 1 Ağustos 2015’tir. Bu tarihe kadar başvuru yapan müşteriler kampanyadan yararlanabilecek iken, bu tarihten sonra yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır.

Paketimde ki Özellikler Bitince ne Olacak?

30 gün boyunca kullanımınıza verilen tarife özellikleri süre dolmadan biterse ekstra ücretlendirilirsiniz. Paket dışında ki her SMS için 30 kuruş ücretlendirilirken, her yöne her dakika için ise 30 kuruştan ücretlendirilirsiniz. 250 MB dolduktan sonra 3 GB’a kadar 64 Kbps hız ile ekstra ücretlendirilmeden kullanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.