Kampanya Bulucu

Pttcell Müşterilerine PTT Kargo Yüzde 20 İndirimli

GSM Operatörlerinin yapmış olduğu kampanyalar genel olarak konuşma ve iletişim üzerine kurulu iken, Pttcell kampanyaları hayatınızı kolaylaştıran kampanyalar yapmaya devam ediyor. Bu kampanya da PTT Kargo kampanyaları ile birleştirdi. Şimdi Pttcell abonelerine PTT Kargo yüzde 20 indirimli.

Kampanyaya katılım kampanya kodu ile olabilecek. Almış olduğunuz kampanya kodu ile tek kullanımlık bir kargo gönderme şansınız olacak ve toplam tutar üzerinden yüzde 20 indirim yapılacak. Kampanyaya katılmak SMS gönderim yolu ile yapılacak. Kampanyadan sadece Pttcell aboneleri arasından bireysel olan aboneler faydalanabilecek. Eğer sizde Pttcell bireysel abonelerinden iseniz, telefonlarınızın mesaj bölümüne “Ptt Kargo” yazarak 1788’e göndermeniz yeterli olacaktır. Kampanyadan faydalanabileceğiniz kampanya kodu mesaj olarak size gelecektir. Daha sonra kargo gönderim sırasında bu kodu görevliye ileterek indirimden faydalanabileceksiniz. Katılım için göndereceğiniz mesajlar tamamen ücretsizdir. Bu kampanyadan her kişi bir ay içerisinde en fazla 3 defa kullanılabilir.

Pttcell Kargo Kampanyası

Pttcell PTT Kargo Kampanyasının detayları şu şekildedir:

• Pttcell – Ptt Kargo İndirimi Kampanya’sına kaydolan müşterilere kendilerine bildirilen tek kullanımlık şifre ile Ptt Kargo yurtiçi işlemlerinde %20 indirim tanımlanacaktır.
• Kampanyamızdan sadece Pttcell bireysel müşterilerimiz yararlanabilmektedir. Kampanyaya sadece SMS aracılığıyla katılım sağlanabilmektedir.
• Kampanyadan faydalanmak için ‘Ptt Kargo’ yazıp 1788’e SMS gönderilmesi ve ardından ilgili hatta gönderilen şifrenin PTT İşyerlerindeki PTT Kargo yetkililerine iletilmesi gerekmektedir.
• 1788’e gönderilecek SMS’ler ücretsizdir.
• İlgili kampanyadan faturasız abonelerimiz 30 gün içerisinde en fazla 3 kez; faturalı abonelerimiz ise bir fatura dönemi içerisinde en fazla 3 kez yararlanabilir.
• Kampanya, PTT ve Pttcell’in diğer kampanyalarıyla birleştirilemez. Kampanyayla ilgili değişiklik hakkı gizlidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.