Kampanya Bulucu

Pttcell Faturasız’a Geçenlere Her Yöne 600 Dakika Hediye

Büyük GSM operatörlerinin rekabetleri arasında kendisini göstermeyi başarabilen Gelir ortaklığı hattı olan Pttcell, kullanıcılarına cazip kampanyalar sunmaya devam ediyor. Şimdi Pttcell kampanyaları ile Pttcell faturasız hatta geçenler her yöne 600 dakika kazanıyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile numarasınız taşıyarak Pttcell faturasız hatta gelen müşteriler her ay 20 TL yüklediğinde otomatik olarak her yöne 200 dakika kazanır. Bu işlem toplamda 3 defa tekrarlanarak toplamda 600 dakika kazanabilirsiniz. Kampanya kapsamında verilen aylık 200 dakika 30 gün boyunca geçerli olacaktır ve 30 günün sonunda kullanılmayan dakikalar otomatik olarak silinecektir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya diğer operatörlerden Pttcell Faturasız hatta geçen herkesin katımına açıktır. Geçiş yaptıktan sonra 30 gün içerisinde kampanyaya kayıt yapılmalı ve yine 30 gün içerisinde ilk 20 TL veya üzeri yükleme yapılmalıdır. Daha önce Pttcell müşterisi olan abonelerin son 90 günden daha önce geçiş yapmış olması şartı aranır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Kampanya için herhangi bir son katılım tarihi belirlenmemiştir. Bu nedenle kampanyaya istediğiniz zaman katılabilirsiniz. Fakat Pttcel bu kampanyanın koşullarını değiştirme ya da istediği zaman bitirme hakkını saklı tutar.

Kampanyadan Yararlanmak İçin Diğer Operatöre Geçip, Geri Pttcell’e Gelerek Kampanyadan Yararlanabilir Miyim?

Pttcell, bu konuda haksız kazanım olmaması maksadı ile bir gün sınırı koydu. Pttcell’den gittikten sonra 90 gün içerisinde geri gelen aboneler bu kampanyadan yararlanamazlar. Yani yeniden Pttcell’e gelip kampanyadan yararlanmak için 90 gün beklemeniz gerekmektedir.

Kazanılan Dakikaların Kullanım Şartları Nelerdir?

Bu Kampanyadan her 30 günde sadece bir defa dakika kazanabilirsiniz. 30 gün dolmadan yapılan diğer yüklemeler dakika kazandırmaz. Ayrıca kampanya sadece 30 gün boyunca geçerli olur ve başka kişiye devredilemez. Dakikalar 60 saniyelik periyotlar halinde düşer.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.