Kampanya Bulucu

PTTCELL Faturasız Hatlara 600 Dakika Hediye

Bakmış olduğunuz zaman piyasa da birçok GSM operatörü görürsünüz. Artık birçok firma kendi cazip tarifeleri ile birçok hat çıkarabilir. Oysa bir GSM operatörünün sahip olduğu altyapıya sahip olmak için milyon dolarlar harcamak gerekir. Ki zaten sadece 3 farklı GSM operatörünün altyapısını kullanan firmalar. PTTcell’de Avea altyapısını kullanan bir operatör olarak karşımıza çıktı ve cazip fiyatlarla birçok kampanya başlattı. Avea altyapısını kullandığı için de Avea’nın çektiği ve sahip olduğu tüm özelliklere sahip.

Bu yeni kampanya, faturasız hat sahibi olan PTTCELL’lilere toplamda 600 dakika hediye ediyor. Bu 600 dakikayı kazanabilme koşullarınız ise gayet makul; öncelikle kampanyaya kayıt olmanız gerekiyor. Telefonlarınızın mesaj bölümüne 600 yazarak 1788’e mesaj göndererek kampanyaya katılabilirsiniz. Bu göndereceğiniz SMS’ten ücret alınmayacaktır. Size onay mesajı geldikten sonra her ay en az 20 TL hattınıza yükleyerek aylık 200 dakika kazanırsınız. Ay içerisinde sadece tek yüklemeye hediye verilir ve kazanmış olduğunuz 200 dakika ile yurtiçi her yöne konuşabilirsiniz. Kazanmış olduğunuz dakikaların kullanım süresi 30 gündür. 30 gün sonra kullanmadığınız dakikalar silinecektir. Daha sonra ki ay bir 20 TL daha yükleyip 200 dakika daha kazanabilirsiniz. Bu işlemi 3 kere yaparak toplamda her yöne 600 dakika kazanırsınız.

Kampanyanın geçerli olabilmesi için, kampanyaya katıldıktan sonra ki ilk 90 gün içerisinde 20 TL ve ya daha üzeri yükleme yapmanız gerekiyor.

PTTCELL Faturasız Hatlara 600 Dakika Hediye Kampanyasının Detayları:

 • Kampanya kapsamındaki hediye dakikaların kazanılması için, kayıt olduktan sonraki 30 gün içerisinde ilk yükleme yapılmalıdır.
 • Aylık tek seferde en az 20 TL’lik yüklemeye yurtiçi her yöne 200 dakika kazanılır. 3 ay boyunca her ay en az tek seferde 20 TL yükleme yapan aboneler 3 ayda toplamda yurtiçi heryöne 600 dakika kazanırlar.
 • Kampanyadan yararlanacak numara eğer daha önce Pttcell’den hizmet almış bir numara ise, numaranın tekrar Pttcell’e taşındığı tarih ile numaranın Pttcell’den diğer işletmeciye taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
 • Kampanyaya kayıt olduktan sonra kampanyadan 30 gün içerisinde bir kez yararlanılabilir.
 • Kampanyaya kayıt olduktan sonraki 90 gün içerisinde hediye kazanılabilir.
 • Kullanılmayan hediye dakikalar 30 gün içinde silinir.
 • Kazanılan hediye dakikalar transfer edilemez.
 • Hediye dakikalar sadece yurt içi her yöne sesli aramalarda geçerli olup yurtdışına, 788 Pttcell Müşteri Hizmetlerine, bilgi ve danışma numaralarına, özel servis numaralarına ve tüm katma değerli hizmet sunan numaralara doğru yapılan aramaları kapsamamaktadır.
 • 4446788 numarasına yapılacak aramalar hediye dakikalardan düşer.
 • Hediye dakikaların ücretlendirme periyodu 60 sn.dir.
 • Hattın iptal olması, numarasının başka bir operatöre taşınması veya hattın başka bir kişiye devri halinde abone kampanya kapsamında sağlanan hediye dakikalardan faydalanamayacaktır.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.