Pttcell' den 2015 Kampanyaları | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Pttcell’ den 2015 Kampanyaları

Pttcell müşterilerine birbirinden özel  dev kampanyalar sunuyor. Pttcell müşterilerine özel Ptt kargo da % 20 indirim kolaylığı sağlıyor. Kampanyaya katılmak için ‘Ptt Kargo’ yazıp 1788’e SMS gönderip ardından ilgili numaraya gönderilen şifrenin PTT İşyerlerindeki PTT Kargo yetkililerine iletilmesi gerekmektedir. Bu kampanyadan yalnızca Pttcell müşterileri faydalanabilir ve kampanyaya sadece sms ile katılınır. 1788′ e göndereceğiniz sms’ lerden ücret talep edilmez. Bu kampanyadan fturasız aboneleri 30 gün içerisinde en fazla 3 kez; faturalı aboneler ise bir fatura dönemi içerisinde en fazla 3 kez faydalanabilir. Pttcell’ in bu kampanyası başka herhangi kampanya ile birleştirilemez. Pttcell’ in kampanya da değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Faturasız Pttcell’ liler için kampanyalar;

Pttcell’ in faturasız Pttcelliler için de hazırladığı kampanyalar mevcut. Faturasız Pttcell’ li olanlara her yöne kullanabileceği 600 dakika hediye edilir. Kampanyaya katılmak için 600 yazıp 1788’e ücretsiz mesaj atabilirsiniz.  Aylık tek seferde en az 20 TL’lik yüklemeye yurtiçi her yöne 200 dakika kazanırsınız ve  3 ay boyunca her ay en az tek seferde 20 TL yükleme yapan abonelere 3 ayda toplamda yurtiçi her yöne 600 dakika hediye verilir. Kampanyadan 30 gün içerisinde yalnızca bir defa faydalanılır. Kullanmadığınız hediye dakikalar 30 gün sonra silinir. 4446788 numarası ile yapılacak görüşmeler hediye dakikalardan düşülür.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. yuduf tekin dedi ki:

    Pttcell abonesiyim sinirsiz verilen 3cb internet hizi cok dusuk oldugundan kullanima fayda vermemekte anlsmsizlasmakta bilginize