Kampanya Bulucu

PTT Müşterilerine Odeabank’tan İhtiyaç Kredisi

PTT müşterisiyseniz  artık 0,99 TL’den başlayan faiz oranlarıyla ihtiyaç krediniz Odeabank’tan hazır. Üstelik gelir belgesi olmadan. Odeabank Ptt müşterilerine kolaylık sağladı ve onlara özel ihtiyaç krewdisi hazırladı.

İhtiyaç Kredisinden Nasıl Faydalanabilirsiniz?

Artık Odeabank İhtiyaç Kredisinden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. İhtiyaç kredisinden 2 şekilde faydalanabilirsiniz. 1. si NAKIT yazıp TC kimlik numaranızı 8444′ e kısa mesaj olarak göndererek. Bir diğer yolu ise PTT şubelerinden size en yakın olana başvuru yaparak.

Kredi İmkanından Kimler Faydalanabilir?

İhtiyaç kredisinin koşulları arasında yalnızca yaş sınırı vardır. 75 yaşının altında olan herkes bu krediden faydalanabilir. Tek koşul 75 yaşının altında olmaktır.

Odeabank İhtiyaç Kredisinden Ne Kadar Alabilirsiniz?

Odeabank ihtiyaç kredisinden en fazla 30.000 TL’lik faydalanabilirsiniz ve en yüksek vade 36 ay olarak belirlenmiştir.

İhtiyaç Kredisinden Faydalanmak İçin Hangi Belgeler Gereklidir?

Başvuru işlemleri için sadece kimlik gerekmektedir. Gelir belgesi istenmez. Gelir belgesi sadece 15.000 TL’yi aşan kredilerde talep edilir. Herhangi başka bir belge kredi talep eden müşterilerden istenmez.

Odeabank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Ne Kadardır?

Odeabank İhtiyaç Kredisi faiz oranları 5.000 TL’ye kadar %1.29, 5.000 TL- 30.000 TL arasındaki tutarlar için bütün vadelerde faiz oranı 0,99 TL’ dir.

Odeabank İhtiyaç Kredisi İçin Herhangi Bir Ücret İstenir Mi?

Kredi tutarının binde beşi kadar kredi kullandırım ücreti alınmaktadır.Talep edilen sigorta ücreti kişiye göre değişmektedir.

Odeabank İhtiyaç Kredisi Örnek Maliyet Tablosu

odeabank ihtiyaç kredisi maliyet tablosu

Odeabank kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını gizli tutar. Başvuruları serbestçe değerlendirme hakkına sahiptir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.