Kampanya Bulucu

PTT Kefilsiz 40.000 TL Kredi Kampanyası

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?             

PTT’nin emekli müşterileri için sunduğu kredi imkanı oldukça dikkat çekiyor. PTT Kefilsiz 40.000 TL kredi kampanyası sayesinde artık, emekli olduktan sonra sizleri çok daha mutlu ve güvenceli bir  hayat bekliyor olacak. PTT kefilsiz kredi kampanyası, en büyük avantajını da isminden de anlaşılacağı üzerine herhangi bir kefil şartı koymaksızın yapıyor. Yani PTT kefilsiz kredi kampanyasından yararlanmak ve 40.000 TL kredi çekebilmek adına ilgili prosedürlere uygun olmanız ve ona göre adımlar atmanız yeterlidir. Üstelik atılacak olan bu adımlar dahilinde de sizlerin eskiye oranla çok daha güvenceli bir girişim işleyişine dahil olma ihtimaliniz de çok fazladır. PTT kefilsiz kredi için her zaman sizlerin memnuniyetini göz önünde bulunduran yetkili personellerle iletişime geçerek, gereken bütün bilgileri en ince ayrıntısına kadar alabilirsiniz. Öyle ki maaşını PTT Şubelerinden almakta olan emeklililer için olabildiğince kolay bir kredi çekimi olacak PTT kefilsiz kredi kampanyasında, asıl kefilin devlet olması da, sizlerin her zaman güvenceli bir şekilde ödemeler yapabilmenize vesile olacaktır. Her açıdan dikkat çekici ve avantajlı bir yapıya sahip olan PTT Kefilsiz kredi kampanyası kapsamında da sizlerin sağlam ve ileriye dönük bir kredi çekim- yatırım işleyişi elde etmeniz mümkündür. Emeklilikten sonra geri kalan hayatınızı garanti altına almak ve çok daha güzel geçirebilmek adına PTT Kefilsiz kredi kampanyasını mutlaka denemelisiniz. PTT Kefilsiz kredi kampanyasının dikkat çekici bir diğer önemli özelliği de, olabildiğince kısa bir süre içerisinde gerçekleşmesidir. Yani ilgili kredi isteği anlaşmalı olan bankaya gönderilir ve bu banka üzerinden gelen işlevsellikler doğrultusunda da uygulamaya konulur. İşte bu kadar kolay olan PTT kefilsiz kredi başvurularınızı gönül rahatlığı içerisinde yapabileceğinizi bilmenizi isteriz.

Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?      

PTT Kefilsiz kredi kampanyasından faydalanacak olan müşteriler, PTT’nin emekli olan müşterileri olmaktadır. yani emekli aylıklarını PTT üzerinden çeken pek çok kesim, bu kredi imkanınından sorunsuz bir biçimde rahatça yararlanabilir. Bu da iki katı daha sağlam ve sistematik bir yapı elde etmenize, bu yapıyı da ileri seviyelere çıkarmanıza vesile olacaktır. Her türlü açıdan avantajlı duruşları içerisinde bulundurmakta olan PTT kefilsiz kredi kampanyası sayesinde, gelecek artık çok daha hoş görünecek. En azından herhangi bir abartılı faiz durumuna maruz kalmadan geri ödemelerinizi yapabileceksiniz.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

PTT kefilsiz kredi kampanyasına katılım aşamaları da çok kolay bir şekilde ilerlemektedir. Bunun için öncelikli olarak PTT iş yerlerinde ilgili başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurmalısınız. Daha sonrasında da başvuru formunda bulunan bilgiler sistem üzerinden kredi çekmek istediğiniz bankaya iletilecektir. Bu noktada da olabildiğince kısa bir zaman dilimi içerisinde kredinizin onaylanıp onaylanmadığına dair net bir yanıt gelmiş olacaktır. Kredinin onaylanması dahilinde de Bireysel kredi sözleşmesini imzalayarak kredi işlemi tamamlanacak ve aynı anda da PTT şubelerinden çekilebilecek bir konuma taşınacaktır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Ptt Kefilsiz Kredi kampanyası kapsamında da sizlerin belirtilen süre içerisinde yani 2016 senesinde ilgili başvurularınızı yapmanız gerekmektedir. Zaten az evvel de dediğimiz üzere, ilgili kredi sonuçları da en kısa zaman dilimi içerisinde kendisini göstermiş olacak.

Kampanyanın Şartları Nelerdir?                           

Ptt kefilsiz kredi kampanyasının genel şartlarını şu şekilde sıralamak isteriz;

 • Kampanya kapsamında sunulan kredide alt limit 500 TL, üst limit 40.000 TL
 • Bu kampanyadan 80 yaşına kadar olan emeklililer yararlanabilecektir.
 • Kredi tahsis ücreti, kullanılan kredi tutarının binde beşi kadar olacaktır.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Mehmet Aksoy dedi ki:

  Yaşlıyım, sms ile başvuru mümkün mü, Şubeye gitmeden

  1. kampanyabulucu dedi ki:

   PTT iş yerlerinde ilgili başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurmalısınız.

 2. Ecem dedi ki:

  Ben yetim ayligi aliyorum su an garanti bankasindan ama kullanmis oldugum 2 adet kredim var.maasimi ptt ye tadisam bende kullanabilir. Miyim bu krediyi

  1. kampanyabulucu dedi ki:

   Kredi notunuz hakkında bilgimiz olmadığı için maaşınızı çekmeden önce hemen PTT müdürlüğüne giderek bilgi alabilir ve başvuru yapabilirsiniz.

 3. BUSE dedi ki:

  EŞİM 40 YAŞINDA MALULEN EMEKLİ. MAAŞI DENİZBANKTA.KREDİ ÇEKMEK İSTEDİĞİNDE PTT DEN OLUMLU YÖNDE YANIT GELİRMİ ACABA