PTT' den Ramazan Bayramı Kampanyası | Kampanya Bulucu

PTT’ den Ramazan Bayramı Kampanyası

PTT’ den Ramazan Bayramı Kampanyası

PTT A.Ş. geleneksel Bayram özel indirimi kampanyasını bu yıl da başlattı. Kampanyanın içeriği her yıl tüm gönderileri kapsadığı gibi, tebrik kartlarıyla ilgili yeni bir çalışma da başlatıldı. Buna göre Ramazan Bayramı için özel olarak hazırlanan tebrik kartları, tüm PTT şubelerinde vatandaşların hizmetine sunuluyor ve bu tebrik kartlarının gönderiminde sadece gönderim ücreti tahsil ediliyor.

Bu Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Kampanya kapsamında 30 Haziran ile 4 Temmuz 2016 tarihleri arasında gönderilen tüm yurtiçi posta kargosu, APS-Kurye gönderileri %10 özel Ramazan Bayramı indirimiyle gönderilebilecek. Yapılan açıklamada, her yıl bayram ve çeşitli özel günlerde uygulanan indirimli posta gönderi kampanyalarının, bu Ramazan Bayramı’nda da geçerli olacağı duyuruldu. PTT’den konuyla ilgili yapılan açıklama şu şekilde Kamuoyuna duyuruldu;


Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

“Tüm özel günlerde olduğu gibi kampanyadan önceki 5 gün 30 Haziran ile 04 Temmuz tarihleri arasında, postaya verilen yurt içi posta kargosu ve APS/Kurye gönderilerine yüzde 10 indirim uygulanacaktır.”

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Ramazan Bayramı için özel olarak hazırlanmış olan tebrik kartları, yurt genelinde tüm PTT şubelerinde vatandaşların hizmetine sunulduğu gibi, bu tebrik kartlarının tercih edilmesi halinde, sadece gönderi ücreti ödenmesi gerekecek. Bu hizmetlerin yanında PTT’ ye ait olan mobil telefon şebekesi PTTcell, oldukça ekonomik fiyatlarla vatandaşların hizmetine sunulmuş durumda. PTTCell aboneleri hem ekonomik fiyatlarla görüşme yapabiliyor ve hem de gönderilerinde ve PTT Kargo gönderilerinde de fazladan % 20 indirim hakkı kazanıyorlar. Son yıllarda mobil hizmetler, elektronik ortamda yapılan çeşitli yatırımlarla, PTT’ nin hizmet yelpazesinde modern bir anlayışın hakim olması, sunulan hizmetlerin PTT güvencesiyle sunuluyor olması, PTT’ nin vazgeçilmezliğine sürekli olarak yeni katkılar sağlıyor. Çağımızın gelişmiş teknolojisinin her adımda yeni hizmetler sunmak amacıyla kullanılmasının örneklerinden biri olan e-PTTAVM, Ülkemizin ilk 3 boyutlu alışveriş merkezi. 3 Boyutlu bir sistemle internet aracılığıyla hizmet sunan AVM, Türkiye’ nin en seçkin markalarının ürünlerini 3 boyutlu bir sistem üzerinde gezerek, inceleyerek istediğiniz ürünü PTT güvencesiyle satın almanızı sağlayan eşsiz bir sistem.

e-PTTAVM Nasıl Çalışıyor?

3 boyutlu bir alışveriş merkezi olan e-PTTAVM, çeşitli ve alanının en özel markalarının, oluşturulan sanal ve 3 boyutlu AVM’de dükkanlar aracılığıyla, e-PTTAVM müşterilerine ürünlerini sunmasına yönelik bir çalışma. Bir alışveriş merkezini dolaşıyormuş gibi, 3 boyutlu sistem üzerinde kullanıcılar, diledikleri mağazalardaki ürünleri inceleyebiliyor ve istedikleri ürünleri hızlı ve kolay bir şekilde satın alabiliyorlar. PTT güvencesi ile sunulan tüm ürünler, aynı zamanda yüksek derece güvenli ödeme alt yapısıyla satın alınabiliyor. Tüketici hakları konusunda da hassas bir hizmet anlayışı benimsemiş olan PTT, alınan ürünler beğenilmediği takdirde, 10 gün içerisinde iade edilebilmesini sağlıyor.

Diğer Bir Yenilik Kayıtlı Elektronik Posta Servisi

Kayıtlı Elektronik Posta Servisi, kısa adıyla KEP, gerçek ve tüzel kişiler için elektronik ortamı resmi anlamda da kullanabilme olanağı oluşturuyor. Kullanıcılar güvenilirliği üst seviyede olan KEP sistemi sayesinde, hızlı ve ekonomik bir şekilde elektronik ortamda tüm gönderilerini gönderebilecek ve alabilecekler. Gönderilerin resmi bir hüviyet kazanmasını sağlayan KEP sistemi, aynı zamanda tüm resmi yazışmalarda gerçek ve tüzel kişiliklerin, çeşitli kurumları araya koyarak uğraşmalarının da önüne geçiyor. Resmi kayıt arşivlerini büyük depolama alanlarına gerek duyulmadan elektronik ortamda arşivleme olanağı da veren sistemle ilgili detaylı bilgilere http://pttkep.gov.tr/ aracılığıyla ulaşılabiliyor. Gerçek dünyada posta ve gönderiler konusundaki hem resmi hem de nitelikli hizmetlerini, elektronik ortamda da sunmaya başlayan PTT’ nin, tüm bu hizmetlerine ulaşabilmek için, herhangi bir PTT şubesine başvurması yeterli oluyor.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ