Kampanya Bulucu

Ptt Bank İhtiyaç Kredisi

PTT Bank 2007 yılından bu yana aktif olarak çalışan bir devlet bankasıdır.  BDDK’ dan  bankacılık lisansı yoktur. Farklı bir lisans ile işlem yapar. Kredi verme teminat tutma gibi işlemler yapamaz. Ancak bu işlemlere aracılık edebilir. PTT Bank ihtiyaç kredisi almak istediğinizde diğer bankalarla iletişime geçip sizin krediye uygun olup olmadığınıza bakılır. Eğer uygunsanız şubeden çıkmadan krediniz size teslim edilir.

Ptt Bank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

PTT Bank İhtiyaç Kredisi almak istiyorsanız şubeye gitmeniz gerekiyor. PTT Bank İhtiyaç Kredisi Başvuru Formu şubede dolduruluyor.  Bilgileriniz online sistem üzerinden kredi çekmek istediğiniz bankaya yollanıyor. Eğer kredinize onay çıkarsa Bireysel Kredi Sözleşmesi’ni imzalarsınız ve krediniz size anında ödenir.

Ptt Bank İhtiyaç Kredisi Şartları

PTT Bank İhtiyaç kredisi almak için herhangi bir şart gerekmiyor. Eğer PTT Bank’tan maaş alıyorsanız kredi faizleri daha uygun oluyor.

Ptt Bank İhtiyaç Kredisi Başvuru Kanalları

PTT Bank Tüketici Kredisine sadece PTT Bank şubelerinden başvurabiliyorsunuz.

Ptt Bank Kredi Borcu Yapılandırma

Şu anda Ptt Bank’ın böyle bir kredi ürünü bulunmamaktadır. Yalnız Kredi borcu yapılandırma başvurularınızı ilgili bankaya yaparak kredi borcunuzu yapılandırmanız mümkün. Konu ile ilgili şu haberimizden bilgi edinebilirsiniz:

Kredimi Ödeyemiyorum, Nasıl Yapılandırırım

PTT BANK’IN KREDİ KULLANDIRDIĞI BANKALAR VE PTT BANK KREDİ KAMPANYALARI

Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi PTT Bank, banka olmadığından kredi veren kuruluşlara yani bankalara aracılık etmektedir. Bu bankalar ve PTT Bank’tan çekebileceğiniz kredileri ürünleri şu şekildedir:

  1. Ptt Bank – Denizbank Kredisi:

Denizbank Her Derde Deva Masrafsız İhtiyaç Kredisi

Emekli Maaşını PTT’den alanlar için masrafsız kredi sunan Denizbank’ın şartları şöyle:

Denizbank ihtiyaç kredisine PTT Bank maaş müşterileri nüfus cüzdanı ile başvurabiliyor.  Maksimum 36 bin lira çekebiliyorsunuz. Vade olarak 36 ayı aşamıyorsunuz.  80 yaşını aşmış maaş müşterileri kredi kullanamıyorlar. Kredinin son ödeme tarihinde 80 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor 78 yaşındaki müşteri ancak 2 yıl vadeli kredi kullanabiliyor.

Denizbank Her Derde Deva Masrafsız İhtiyaç Kredisi Faiz oranları

denizbank ptt kredi faizleri

  1. Ptt Bank – İNG Bank Kredisi:

İNG Bank Kredi Postam Kredi İşlemleri

İNG Bank Tüm PTT Müşterileri’ne yönelik bir kampanya düzenliyor.  Maaş müşterilerine ise daha makul oranlarla kredi veriliyor.  PTT’den maaş alan emekliler; 15.000 TL’ye kadar %1,44, 15.000 TL ve üstü tutarlar için %1.39’dan kredi kullanabiliyorlar. Maaş müşterisi olmayan tüm PTT müşterilerine ise faiz oranı  % 1,59 olarak uygulanmaktadır. Maksimum kredi tutarı emekliler için 45 bin liradır. Maksimum vade ise 36 aydır. Emekli olmayanlar yani maaşını PTT’den almayanlar için ise azami 20 bin lira kullandırılmaktadır. 75 yaş üstü müşteriler için kredi kullanma imkanı yoktur.

İNG Bank Kredi Postam Faiz Oranları

ing ptt kredi2

İNG Bank Kredi Postam Yıllık Maliyet Oranları

ptt kredi faiz oranları

  1. Ptt Bank – VakıfBank Kredisi:

Vakıf Bank, PTT Bank işbirliği ile PTT şubelerinden kredi çekmenize olanak sağlıyor.  Vakıf Kredi’den yararlanmak için PTT BANK şubelerine gelip kredi başvuru formu doldurmanız yetiyor. 20 bin liraya kadar 36 ay vade ile kredi kullanabilirsiniz. Bu krediden kredi tahsis ücreti alınmıyor. 80 yaşından büyük müşteriler bu krediden faydalanamıyor.

Vakıf Kredi Faiz Oranları

vakıfbank ptt kredi

  1. Ptt Bank – TEB Kredisi:

Teb Jet Kredi

PTT ve TEB Bankası arasında yapılan protokol gereğince PTT Bank müşterileri Teb’den masrafsız ihtiyaç kredisi kullanabiliyor.  Başvurmak için nüfus cüzdanı yeterlidir. TEB Jet kredi faiz oranları % 1,25’ten başlamaktadır.  Maksimum 36 ay vade ile 30 bin lira çekilebilmekte… 70 yaşından büyük olan müşterilerin başvuruları kabul edilmemektedir.

ptt teb kredi

Teb Jet Kredi Örnek Ödeme Tablosu

ptt teb kredi örnek ödeme tablosu

  1. Ptt Bank – OdeaBank Kredisi:

OdeaBank Nakit Hazır Kredi

PTT ve Odea Bank arasında yapılan iş birliği ile PTT’den kredi çekmek isteyen herkes 36 ay vade ile kredi çekebiliyor. Maaş müşterileri 50 bin liraya kadar, maaş müşterisi olmayanlar ise 15 bin liraya kadar kredi çekebiliyor.  Kredi başvurularında hayat sigortası zorunlu tutulmuştur ve 70 yaşından büyük müşterilere kredi kullandırılmamaktadır.

Odea Bank Aylık Ödeme Tablosu

ptt odea bank kredi2

Odea Bank Faizler ve Yıllık maliyet oranları

odeabank ptt kredisi faizleri

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ramazan kuçi dedi ki:

    3 tl kredi