Kampanya Bulucu

PTT Anneler Gününe Özel Mektup Kampanyası ve Pul Sergisi

Kampanyanın Avantajı Nedir?

PTT Anneler Gününe Özel Mektup Kampanyası ve Pul Sergisi ile birlikte vermekte oldukları hizmetlerin vatandaşlar tarafından daha fazla tanınması ve kullanılması amacı ile 2017 yılında Anneler Günü’ne özel olarak düzenlenmiş olan bu kampanya ile birlikte 1.000.000 tane mektup kağıdı ve zarf bastırılmış ve iş yerlerine teslim edilmiştir. Bununla birlikte bütün özel günlerde olduğu gibi Anneler Günü’nde de bu günden önceki beş iş gününü kapsayan dönem içinde Posta Kargosu ve APS Kurye yurt içi gönderilerinde %10 indirim fırsatından yararlanma şansını elde etmiş olursunuz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Anneler Günü’ne özel olarak düzenlenen bu kampanya 8 Mayıs ve 12 Mayıs 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için kampanya tarihleri içinde yurt içinde bir başka indirime sahip olmayan posta kargosu ya da APS kuryesi göndermeniz yeterli olacaktır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Herhangi bir indirimden yararlanmakta olan gönderilere ayrıca bu indirim üzerinden indirim uygulanması söz konusu olmayacaktır.

Anneler Günü sebebi ile düzenlenecek olan pul sergisi 10 ve 14 Mayıs 2017 tarihleri arasında Neo Marin Alışveriş Merkezi E-5 Karayolu Tersane Kavşağı Pendik / İstanbul adresinde yapılacaktır. Mesai saatleri dahilinde sergi alanında Anneler Günü Pul Sergisi 10-14.05.2017 İSTANBUL ibaresine sahip olan özel tarih damgası kullanılacaktır. Söz konusu özel tarih damgalı zarflar 2 TL bedel karşılığında Filateli resmi internet sitesi üzerinden ve Filateli mobil uygulaması aracılığı ile satışa sunulur.

PTT önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan kampanya ile ilgili olarak belirlemiş olduğu şartların herhangi bir bölümünü ya da tamamını değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını haiz tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.