Kampanya Bulucu

Pronto Tour’da 2.000 TL ve Üzeri Alışverişlerinize 100 TL Bonus!

Kampanya Hangi Avantajları Sunar?

“Pronto Tour’da 2.000 TL ve Üzeri Alışverişlerinize 100 TL Bonus!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi kartlarından birini kullanarak Pronto Tour’da tek seferde yapacağınız 2.000 TL ve üzeri alışverişte 100 TL değerinde Bonus kazanma fırsatı sizin elinizde!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kamp 1 Mayıs ve 31 Mayıs 2017 tarihleri arasında yapılacak olan alışverişlerde geçerli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen Bonus Flex, Bonus Genç ve Flexi kartı sahiplerinin kampanya kapsamında herhangi bir tutarda harcama yapmadan önce EVET PRONTO yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakıp karta ait numaranın son 6 hanesini yazdıktan sonra 3340 numarasına kısa mesaj göndermelidir. Gönderilecek olan kısa mesajların Garanti Bankası sisteminde kayıtlı olan ve harcama yapılacak olan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarası üzerinden gönderilmesi gerekmektedir. Kampanya kapsamında gönderilecek olan kısa mesajlar için özel iletişim vergisi ve katma değer vergisi dahil olmak üzere Avea abonelerinden 0,60 TL, Turkcell abonelerinden 0,65 TL ve Vodafone abonelerinden 0,415 TL ücret tahsil edilecektir. Geri dönüş kısa mesajları ise Garanti Bankası tarafından karşılanacaktır.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyaya Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Business, Deniz Bonus, Türkiye Finans Bonus, Abank Bonus, ICBC Turkey Bonus, PTT Bonus ve sanal kartlar ile  yapacağınız alışverişler dahil edilmiş olup, American Express, Miles & Smiles kredi kartları, Fibabanka Bonus, Burgan Bank Bonus ve Fibabanka, Burgan, ING, Şekerbank ve Türkiye Ekonomi Bankası ticari kartları ile yapılacak olan alışverişler kampanya dışında bırakılmıştır.

Kazandığım Bonuslar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz Bonuslar kartınıza 5 Haziran 2017 tarihinde yüklenecektir.

Kazandığım Bonusları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kazanılan Bonusların 30 Haziran 2017 tarihine dek kullanılması gerekmektedir. Aksi takdirde bu tarihe dek kullanılmamış olan tüm Bonuslar kartınızdan kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde 1 Temmuz 2017 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında belirlenmiş bir kampanya olduğu için her bir müşterinin bu kampanyaya en fazla bir kez katılmasına müsaade edilmiştir. Bu nedenle de her bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 100 TL Bonus kazanabilecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bonus Flexi, Flexi ve Bonus Genç kartları ile kampanyaya katılacak olan kişilerin katılım ücreti olarak 3,99 TL ödeme yapması gerekmektedir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin iadesi ya da iptali gerçekleşmesi halinde Bonus kazanımları da iptal edilecektir.

Kampanya kapsamına yapılacak olan alışverişlerin mutlak surette Garanti Bankası POS cihazları üzerinden yapılması gerekmektedir.

Garanti Bankası ve kampanyaya dahil olan diğer bankaların önceden fiili bir şekilde haber verme ihtiyacı hissetmeden kampanyayı tamamen sona erdirme ya da kampanya ile ilgili olarak belirlemiş olduğu şartların tamamını ya da belirli bir bölümünü değişikliğe uğratma haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.