Kampanya Bulucu

Profilo’da Peşin Fiyatına 9 Taksit!

Kampanya Hangi Avantajları Sunar?

“Profilo’da Peşin Fiyatına 9 Taksit!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde kampanya ile anlaşmalı olan Bonus program ortağı yetkili Profilo satıcılarına giderek kampanya kapsamında belirtilmiş olan kartlardan birini kullanıp iş yeri tarafından sunulacak olan 3 taksite ilave olarak Garanti Bankası tarafından verilecek olan 6 taksit avantajı ile toplamda 9 taksitten yararlanma fırsatını elde edersiniz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

1 Kasım 2016 ve 30 Nisan 2017 tarihleri içinde kampanya geçerlidir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin tek yapması gereken şey Bonus program ortağı olan Profilo yetkili satıcılarına giderek kampanya kapsamında belirtilmiş olan kartlardan birini kullanıp 3 taksitli alışveriş yapmak olacaktır. Fakat Flexi kartı bu konuda bir istisnaya sahiptir. Flexi kartı sahibi olan bireylerin kampanyaya katılabilmeleri için Garanti Bankası sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden “EVET” yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakıp kampanyadan yararlanacağı karta ait numaranın son 6 hanesini yazıp 3340 numarasına kısa mesaj olarak göndermesi gerekmektedir. Gönderilecek olan bu kısa mesaj Garanti Bankası sistemine ulaştıktan sonra yapılacak olan harcamalar dikkate alınacaktır. Kampanya kapsamında gönderilecek olan kısa mesajlar için katma değer vergisi ve özel iletişim vergisi de dahil olmak üzere Avea abonelerinden 0,60 TL, Turkcell abonelerinden 0,65 TL ve Vodafone abonelerinden 0,415 TL ücret alınacaktır.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyaya katılmak isteyen kişiler tüm Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Burganbank Bonus,  Miles & Smiles kredi kartı, American Express Business, Türkiye Ekonomi Bankası Bonus, Deniz Bonus, Şeker Bonus, American Express kredi kartları, Türkiye Finans Happy Card, ING Bonus, ICBC Turkey Bonus, Flexi, Miles & Smiles Business kredi kartı, Fibabanka Bonus ve Abank Bonus kredi kartları ile birlikte alışveriş yaparak kampanyadan faydalanabilirler.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamında yapılacak olan işlemlerin Bonus program ortağı olan yetkili Profilo satıcılarından yapılması gerekmektedir.

9 taksit kampanyası kapsamında iş yeri tarafından yapılacak olan 3 taksitli işlemlere ek olarak Garanti Bankası tarafından 6 taksit ilave edilir.

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin yapacakları ödemeleri Garanti POS cihazını kullanarak yapmak zorundadır.

Kampanya kapsamında yapılacak olan taksitli alışverişler 9 taksit ile sınırlandırılmış bulunmaktadır.

Kampanyaya tek ödemeli işlemler ve ödül puan kullanımları dahil edilmemiştir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan harcamaların ardından müşteri kartlarında yer alan sliplerde “TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ.” şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri kart sliplerinde böyle bir mesaj görmeyen kişilerin alışveriş yapmış olduğu üye iş yerini kontrol etmesi gerekmektedir. Çünkü bu mesajın çıkmaması alışveriş yapılan yerin kampanyaya dahil edilmediği anlamına gelmektedir.

Garanti Bankası önceden fiili bir şekilde haber verme ihtiyacı duymadan bu kampanya kapsamında hazırlamış olduğu şartların istediği bir bölümünü ya da tamamını değiştirme ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.