Kampanya Bulucu

Profilo’da Peşin Fiyatına 12 Taksit!

Kampanya Hangi Avantajları Sunar?

“Profilo’da Peşin Fiyatına 12 Taksit!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde Bonus program ortağı olan Profilo markasının beyaz eşya ve ev aletleri sektöründen kampanya kapsamında 6 taksitli olan ödemelere ilave olarak kart sahibinin isteğine bağlı olarak ilave 6 taksit verilecektir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 1 Kasım 2016 ve 30 Nisan 2017 tarihleri içinde Bonus program ortağı olan Profilo yetkili satıcılarından alışveriş yapması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin tek yapması gereken şey Bonus program ortağı olan Profilo yetkili satıcılarına giderek kampanya kapsamında belirtilmiş olan kartlardan birini kullanmak olacaktır. Bu konudaki tek istisna Flexi kartı içindir. Flexi kartına sahip olan bireylerin kampanyaya katılabilmeleri için Garanti Bankası sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden “EVET” yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakarak kampanyadan faydalanacağı karta ait numaranın son 6 hanesini yazarak 3340 numarasına kısa mesaj olarak göndermeleri gerekmektedir. Gönderilecek olan bu kısa mesaj Garanti Bankası sistemine ulaştıktan sonra yapılacak olan harcamalar dikkate alınacaktır. Gönderilecek olan kısa mesajlar kullanmakta olduğunuz GSM operatörü tarafından belirlenmiş olan tarifelere göre ücretlendirilecektir. Geri dönüş mesajları ise Garanti Bankası tarafından karşılanacaktır.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyaya katılmak isteyen kişiler tüm Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Flexi, Miles & Smiles Business kredi kartı, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Business, American Express kredi kartları, Türkiye Ekonomi Bankası Bonus, Deniz Bonus, Burganbank Bonus, Şeker Bonus, Türkiye Finans Happy Card, ING Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus ve Abank Bonus kredi kartları ile birlikte alışveriş yaparak kampanyadan faydalanabilirler.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmemiştir?

Kampanyaya ING Bank ticari kredi kartları, Abank ticari kredi kartları, Burganbank ticari kartları, Şekerbank ticari kartları, Bonus Genç, Bonus Flexi ve Vadeli Taksit dahil edilmemiştir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin Bonus program ortağı olan Profilo yetkili satıcılarından yapılması gerekmektedir.

12 taksit kampanyası kapsamında iş yeri tarafından yapılacak olan 6 taksitli işlemleri ilave olarak Garanti Bankası tarafından seçmeli olarak 6 taksit fırsatı sunulur.

Kampanyaya katılmak isteyenler yapacakları işlemleri Garanti POS cihazını kullanarak yapmak zorundadır.

Kampanya kapsamında kullanılabilecek en yüksek taksit 12 olarak belirlenmiştir.

Kampanyaya tek ödemeli işlemler ve ödül puan kullanımları dahil edilmemiştir.

Ek kartlar kampanyaya dahil edilmiştir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan ödemelerin ardından müşteri kartlarında yer alan sliplerde “TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ.” şeklinde bir mesaj çıkar. Bu mesajı kart sliplerinde çıkmayan kişilerin alışveriş yaptığı üye iş yerini kontrol etmesi gerekir. Zira bu mesajın çıkmaması alışveriş yapılan yerin kampanyaya dahil edilmediği anlamına gelir.

Garanti Bankası bu kampanya ile ilgili olarak belirlemiş olduğu koşulların herhangi bir bölümünü ya da tamamını önceden haber vermeden değiştirme ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.