Kampanya Bulucu

Profilo’da Peşin Fiyatına 12 Taksit Kampanyası!

Kampanya Hangi Avantajları Sunar?

“Profilo’da Peşin Fiyatına 12 Taksit Kampanyası!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içerisinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi ya da banka kartlarından birini kullanılarak Bonus program ortaklığına dahil olmuş olan Profilo yetkili satıcılarına giderek Garanti POS cihazı üzerinden yapılacak olan kampanya dahilindeki 6 taksitli harcamalaraı peşin bir şekilde yapan kişilere ilave olarak 6 taksitten seçmeli bir şekilde yararlanma şansı sunuluyor!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 1 Temmuz ve 31 Ağustos 2017 tarihleri arasında Bonus program ortaklığına dahil olmuş olan Profilo yetkili satıcılarına giderek alışveriş yapması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi ya da banka kartlarından Flexi kartı istisna olmak üzere herhangi bir katılım işlemi yapmadan ödül kazanmanız mümkündür. Fakat Flexi kartını kullanarak kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin kampanya kapsamında herhangi bir tutarda alışveriş yapmadan önce Garanti Bankası sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden EVET yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakıp PROFILO yazdıktan sonra kampanya kapsamında kullanılacak olan Flexi kartına ait numaranın son altı hanesini yazıp 3340’a kısa mesaj göndermesi gerekir. Bu mesajın Garanti Bankası sistemine ulaşmasının ardından yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil edilecek olup geri dönüş mesajları da Garanti Banaksı tarafından karşılanacaktır. Kampanyaya katılmak için gönderilmiş olan her bir kısa mesaj için kullanılmakta olan GSM operatörleri tarafından belirlenmiş olan kısa mesaj tarifesine göre 1 adet kısa mesaj üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyaya tüm Garanti Bonus kartları, Flexi, Garanti Bonus Business, Miles and Smiles Business kartı, Miles and Smiles kredi kartı, American Express kredi kartları, American Express Business, Türkiye Finans Happy Card Bonus, Abank Bonus, Burganbank Bonus, ING Bonus, Fibabanka Bonus, ICBC Turkey Bonus, Deniz Bonus ve Türkiye Ekonomi Bankası Bonus kredi kartları ile yapılacak olan alışverişler dahil edilmiştir.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmemiştir?

Kampanyaya Denizbank ticari kredi kartları, Şekerbank Ticari Kartları, Burganbank ticari kartları, ING Bank ticari kredi kartları, Bonus Flexi, Bonus Genç ve Vadeli Taksit kartları ile yapılacak olan alışverişler dahil edilmemiştir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanyaya yalnızca Bonus program ortaklığına dahil edilmiş olan Profilo yetkili satıcılarına gidilerek yapılacak olan işlemler dahil edilmiş bulunuyor.

Peşin fiyatına 12 taksit kampanyası Profilo yetkili satıcıları tarafından sunulmuş olan 6 taksitli işlemler ek olarak Garanti Bankası tarafından verilecek olan 6 taksit ile gerçekleşir.

Kampanya kapsamında mevzuata göre faydalanabilecek olan en yüksek taksit sayısı 12 olarak belirlenmiştir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin mutlak surette Garanti Bankası POS cihazı kullanılarak yapılması gerekir. Aksi takdirde yapılacak olan işlem kampanyaya dahil olmaz.

Ödül puanı kullanılarak yapılacak olan işlemler ile birlikte tek ödemeli işlemler kampanyaya dahil değildir.

Ek kartlar ile yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil edilmiştir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin ardından müşteri kredi kartlarında yer alan slip üzerinde “TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ.” şeklinde yazılı bir mesaj çıkması gerekir. Bu mesaj yapılan alışverişin koşullara uygun bir şekilde yapıldığını gösterir. Bu mesaj ile karşılaşmamış olan müşterilerin durumu kontrol etmesi gerekir.

Garanti Bankası ve Profilo kampanya kapsamında belirlemiş olduğu şartların herhangi bir bölümünü ya da tamamını önceden fiili olarak haber verme ihtiyacı duymadan değiştirme ya da kampanyayı tamamen durdurma haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.