Kampanya Bulucu

Primemall Gaziantep Jeep Renegade Çekilişi Kampanyası

Primemall Gaziantep de indirimler, kampanyalar, çekilişler bitmek bilmiyor. Birbirinden özel kampanyalar Primall Gaziantep de bütün hızıyla devam ediyor. Bu kampanya Ramazan Bayramı’na kadar devam edecek ve Bayrama özel hazırlanmış bir kampanya.

Kampanya ile aynı gün içerisinde toplamda 75 TL ve üzerinde yaptığınız alışverişler ile Jeep Renegade kazanma şansı yakalayacaksınız.

Primemall Gaziantep Jeep Renegade Kampanyası Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 24 Nisan-19 Temmuz tarihleri arasında geçerli olacaktır. Alışverişlerinizi 24 Nisan- 19 Temmuz arasında yapmanız gerekmektedir.

Kampanya ile Talihliler Ne Kazanır?

Kampanya dahilinde yapılacak olan çekiliş ile 1 talihli Jeep Renegade kazanacaktır.

Primemall Gaziantep Jeep Renegade Çekilişi Hangi Tarihte Gerçekleşecektir?

Primemall Gaziantep Jeep Renegade Çekilişi 21.07.2015 tarihinde gerçekleştirilecektir. Çekiliş sonuçları 28.07.2015 tarihli Posta gazetesinde yayınlanacaktır. Çekiliş sonuçlarına www.kampanyabulucu.com adresinden de ulaşabilirsiniz.

Çekiliş Kim Tarafından Düzenlenmektedir?

Çekiliş Primemall Gaziantep tarafından Primemall Gaziantep müşterileri için düzenlenmiştir. Bu çekiliş Prime Development Proje Geliştirme LTD.ŞTİ. tarafından MPİ Genel Müdürlüğü’nün 21.04.2015 tarih ve 1211-2898 sayılı izni ile düzenlenmektedir.

Çekiliş sonuçları, asil ve yedek talihliden istenen belgeler, asil ve yedek talihlilerin son başvuru tarihleri çekiliş sonuçları açıklandıktan sonra sitemizde sonuçlarla birlikte duyurulacaktır.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.