Kampanya Bulucu

Platinum Masa ile Restoran Fırsatları

Akıllı telefonların yaygınlaşması ile artık her türlü mobil uygulama, her alanda yaşantımızı kolaylaştırıyor. Şimdi Platinum Masa uygulaması ile GastroClub kartınızı artık yanınıza taşımanıza gerek kalmadan bütün avantaj ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Bu GastroClub kampanyaları ile artık restoran ve mekan kampanyaları parmağınızın ucunda.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Platium Masa kampanyaları ile mobil uygulamayı cep telefonunuza indirmiş olduğunuzda akıllı telefon ile ödeme yapma kolaylığı, kolay rezervasyon olanağı, %20’ye kadar indirim imkanı ve başka sürpriz fırsatlardan yararlanabilme şansınız olacak.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu mobil uygulamadan, Android işletim sistemine ya da iOS işletim sistemine sahip akıllı telefonu olan herkes yararlanabilir. Uygulama için herhangi bir kısıtlama yapılmamıştır. Uygulamayı indirdikten sonra ona kayıtlı herhangi bir kredi kartını eklemeniz yeterli olacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Android işletim sistemi için Google Play Store’dan,  iOS işletim sistemi için ise AppStore’dan uygulamayı indirerek üye olmanız gerekmektedir. Üye olduktan sonra kredi kartınızın bilgilerini de sisteme kaydedebilirsiniz. Bu sayede uygulama ile ödeme yapabilme şansına sahip olursunuz.

Bu Uygulama Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu uygulama için herhangi bir zaman kısıtlaması yapılmamıştır.  İsteyen herkes, bu uygulamayı istediği zaman kullanabilir. Uygulama her kredi kartı ve bankalarla uyumlu şekilde çalışır. Hem bankalar, hem de GastroClub bu kampanyanın şartlarını değiştirebilme şansına sahiptir.

Bu Uygulama ile Neler Yapabilirim?

Bu mobil uygulama ile GastroClub kartınızı ya da kredi kartınızı kullanmadan ödeme yapabilme şansınız bulunur. Ayrıca GastroClub üyesi restoranları GPS üzerinden haritada görebilirsiniz. Mekanların fotoğraflarını, özelliklerini görebilir, rezervasyon yaptırabilirsiniz. Mutfak tipine, yerine ve indirim oranına göre tüm alternatifleri görebilirsiniz. Bu uygulama ile çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.