Kampanya Bulucu

Pidem’den 5 TL MaxiPuan Hediye

Hem doyururken hemde Maxi Puan kazandıran kampanya geldi. Pidem restoranlarından Maximum kredi kartınızdan 25 TL ya da daha üzeri alışverişinizde 5 TL MaxiPuan kazanacaksınız. Kampanya Katılımını Kampanyaya katılımını alışverişten önde ya da daha sonra yapabilirsiniz. Kampanyaya Maximum Mobil üzerinden ücretsiz bir şekilde katılabilirsiniz. Maximum Mobil uygulamasına sahip olmayan müşteriler, . Maximum Mobili cep telefonunuza indirmek için Android işletim sistemine sahip bir cep telefona sahip iseniz Google Android Market üzerindeki arama kutucuğuna  Maximum Mobil yazarak indirebilirsiniz. İOS işletim sistemine sahip bir cep telefonuna sahip iseniz Apple Store üzerindeki arama kutucuğuna Maximum mobil yazarak indirme işlemini gerçekleştirmeniz mümkün. Ya da Uygulamayı telefonunuza indirmek için: maximum.com.tr/indir linkine tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra gerekli giriş işlemlerini yaparak uygulamaya girin. Daha sonra “Pidem’de 5 TL MaxiPuan Ayrıcalığı! ” Kampanyasının altındaki “KATIL” butonuna tıklayarak kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

1 Şubat 2018 ile 28 Şubat tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bu tarihler arasında kampanyaya katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Kampanya  kampanyaya katılım gerçekleştirdikten sonra kampanya katılım koşullarını kampanya geçerlilik süresi boyunca gerçekleştirmişseniz 5 TL değerinde Maxi Puan kazanabilirsiniz.

Kampanya katılım Koşulları Nelerdir?

 • Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Kampanya kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır.
 • Maximum kampanyada değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
 • Maximum’un tüm hakları saklıdır.
 • Kampanya hakkında daha fazla bilgi almak için Maximum müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
 • • Kampanyamız kapsamında Ziraat Maximum Kart ve İş Bankası Maximum Kart ile yapılan alışverişler birleştirilememektedir.
  • Alışveriş sonrası iptal veya iade edilen işlemler kampanyamız harcama hesaplamasına dahil edilmeyecektir.
  • Üye işyerlerinde kampanyamız ile ilgili yapılacak hatalı bildirimlerden Maximum uygulaması sorumlu değildir.
 • İptal ve iade söz konusu olduğunda hesap ekstrenize kullandığınız Chip paralar borç olarak yansıtılacaktır.
 • Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız kampanya bitiminden sonra 09 Mart 2018 tarihinde en son kullandığınız kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 18 Mart 2018 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya, kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır.  Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 5 TL MaxiPuan kazanabilir.
 • Kampanya kapsamında kazandığınız Maxi Puanlar daha önceden birikmiş MaxiPuanlarla birleştirirerek ya da birleştirmeyerek dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.
 • Satılan ürünlerde gerçekleşebilecek her türlü problemden Pidem Restoranları sorumludur.

 

ETİKETLER: , ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.