Philips'ten Yeni Süpürgesi için Yorum Yapan Herkese Profesyonel Ev Temizliği Hediye | Kampanya Bulucu

Philips’ten Yeni Süpürgesi için Yorum Yapan Herkese Profesyonel Ev Temizliği Hediye

Philips’ten Yeni Süpürgesi için Yorum Yapan Herkese Profesyonel Ev Temizliği Hediye

Elektronik ev aletlerinin en iyi markalarından biri olan Philips, şimdi ev kadınlarının çok hoşuna gidecek yeni bir kampanya başlattı. Bu Philips kampanyaları ile yeni aldığınız süpürge hakkında yorum yaparsanız, profesyonel ev temizliği kazanabiliyorsunuz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu ev elektroniği kampanyası ile kampanya tarihleri arasında online olarak, belirlenen süpürge modellerinden birini alan ve internet sitesine bu ürün ile ilgili yorum bırakan herkes, otomatik olarak profesyonel ev temizliği kazanıyor. Üstelik uzman ekip ile birlikte.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya 18 yaşının üstünde olan herkesin katılımına açıktır. İsteyen herkes bu tarihler arasında, belirtilen modellerde Philips elektrik süpürgesi alarak kampanyaya katılabilirim. Kampanya sadece online olarak yapılan alımlarda geçerlidir. Mağazalardan yapılan alımlarda kampanya geçerli olmayacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılım sadece online olarak yapılan alımlarda geçerlidir. Alışverişi tamamlayıp, sitede o ürün için yorum yapmanız kampanyaya katılımınız için geçerlidir. Bunun dışında herhangi bir katılım işlemi yapmanıza ya da SMS göndermenize gerek yoktur. Bu şekilde kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

1 Ekim tarihinde başlayan bu kampanya 30 Kasım 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce belirtilen ürünleri alarak, sonra da sitede ürün ile ilgili yorum yaparak kampanyaya katılabilirler.

Hediyeyi Nasıl Alacağım?

Kampanya şartlarını sağlamış olduğunuzda 10 iş günü içerisinde hizmeti alacağınız günü kararlaştırmak için size telefon ile ulaşılır. Günü belirlemiş olduğunuzda Profesyonel temizlik ekibi belirlenen günde gelerek kampanya kapsamında bulunan temizliği yapar. Tadilat, dekorasyon, inşaat gibi hizmetler bu hediyenin kapsamında değildir. Hizmet sadece standart ev temizliği üzerinden verilir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ