Kampanya Bulucu

Philips’ten Cinemaximum’larda Geçerli 3 Ay Sınırsız Bilet Kampanyası

Philips, tüm sinemaseverlerin ilgisini çekebilecek önemli bir kampanya başlattı. Şimdi Philips kampanyaları ile alacağınız ses ürünlerinde 3 ay boyunca sınırsız olarak Cinemaximum sinemalarında bir bilet aldığınızda ikincisi hediye olacak.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Cinemaximum kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Philips ürünleri satmaya yetkili olan tüm teknoloji marketlerden ve onların online mağazalarından yapacağınız 49,90 TL ya da daha üzeri alışverişlerde 3 ay boyunca geçerli olacak olan sınırsız bir bilet alana bir bilet bedava kampanyasından yararlanabileceksiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan 18 yaşını doldurmuş olan herkes yararlanabilir. Kampanya sadce Türkiye’de ikamet eden kişiler için geçerli olacaktır. Ayrıca kampanya sadece bireysel, gerçek kişiler için geçerlidir. Kurumsal firmalar ve tüzel kişilikler bu kampanyadan yararlanamazlar.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanabilmek için kampanya tarihleri arasında herhangi bir kampanya yetkilisi satıcılardan en az 49,90 TL tutarında olan Philips ses ürünü almanız gerekir. Alım işlemini gerçekleştirdikten sonraki 30 gün içerisinde www.ikincibiletbizden.com adresine girerek kampanya başvuru formunu doldurmanız gerekir. Bu şekilde kampanyaya kayıt alınır.

Hediye Biletleri Nasıl Alacağım?

Başvuru formunu doldurduktan sonra ki 3 gün içerisinde kampanyaya girişiniz onaylanmış ise her seferinde size gelen aynı şifre ile giriş yaparak, bir bilet aldığınızda ikincisi hediye olarak gelecek olan kampanya kodu SMS olarak size iletilecektir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

4 Aralık 2015 tarihinde başlayan bu kampanya 15 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arsında alışveriş işlemini tamamlamalıdır. Kampanya tarihleri dışında yapılan alışverişlerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır. Alışveriş yaptıktan sonra ki 30 gün içerisinde de kampanyaya kayıt işlemi tamamlanmalıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.