Kampanya Bulucu

Philips’ ten PerfectCare Azur Buharlı Ütü

Philips bayanlara yeni bir kolaylık daha sağladı. Akıllı telefonlardan sonra akıllı ütü de yapıldı. Philips ütüyü bayanların korkulu rüyası olmaktan çıkarıyor. Ütülenebilir her giyisiyi, istediğiniz sırayla, sıcaklığını ayarlamak zorunda kalmadan ütüleyebilirsiniz. Parlama ve yanık riski yok. Akıllı Çip teknolojisi sizleri sıcaklık ayarı yapmaktan kurtaran sıcaklık ve buhar kombinasyonu sağlayan tek teknoloji. Üstelik birçok bağımsız uzman tekstil kuruluşları tarafıından da test edilip onaylandı PerfectCare Azur.

Ütü yaparken karşılaşılan en büyük sorunlardan birtanesi de musluk suyunu kullanamamak. Philips bunun da çözümünü buldu. Çift Etkili Kireç Temizliği sistemini oluşturan Kireç tabletleri ve normal kendi kendini temizleme özelliği ile kireç oluşumunu önlüyor ve rahatlıkla musluk suyunu ütünüz de kullanabiliyorsunuz. 219 g’ a kadar şok buhar uygulama özelliği ile en inatçı kırışıklıkların bile üstesinden geliyor. Philips unutkan kullanıcılarını da unutmamış ve otomatik kapanma özelliğiyle olabilecek kazaların da önüne geçiyor. Ütü yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı diyeceksiniz ve üstün özelliklerle hazırlanan Philips Azur ütüden vazgeçemeyeceksiniz.

Philips Azur ütünün fiyatı 459,90 TL. www.philips.com.tr adresinden veya tüm philps mağazalarından ürünü temin edebilirsiniz.

İyi alışverişler dileriz..

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.