Kampanya Bulucu

Philips Android TV’den Avrupa’ya Uçuş Kampanyası

Akıllı teknolojinin bulunmasından sonra tüm teknoloji ürünlerinde bunun kullanılması hayatımızı kolaylaştırıyor. Şimdi Philips, Android TV ile bu akıllı uygulamayı TV teknolojisinde de kullandı. Üstelik bu Philips kampanyaları ile yapacağınız alışverişlerde Avrupa’ya seyahat de kazanabiliyorsunuz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu TV kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Philips Yetili Satıcılardan veya yetkiye sahip diğer mağazalardan belirli modellerde yapacağınız Philips Android TV alışverişlerinde Avrupa’ya uçuş hakkı kazanabiliyorsunuz. 4900 ve 5500 serisi TV’lerde 1 kişilik gidiş dönüş uçak bileti, 6000 serisi TV’lerde 2 kişilik gidiş-dönüş uçak bileti ve Beymen Club’dan 100 TL’lik hediye çeki, 7000 ile 8000 serisi TV’lerde de 2 kişilik gidiş dönüş uçak bileti, 2 kişilik 2 gece konaklama hizmeti ve Beymen Club’dan 100 TL’lik hediye çeki kazanabilirsiniz.

Bu kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

18 yaşını doldurmuş olan her müşteri Philips Yetkili mağazalardan ve satıcılarad belirtilen modellerden birini alması durumunda bu kampanyadan faydalanabilir. Kampanya asdec gerçek kişiler için geçerli olacaktır. hangi nam e isme sahip olursa olsun, tüzel kişiler bu kampanyadan yararlanamazlar.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Yetkili satıcılardan kampanya tarihleri içerisinde belirtilen TV modellerinden bir tanesini almış olduğunuzda kampanyadan yararlanabilme hakkınız olur. Bu hakkı kullanmak için almış olduğunuz ürünün seri numarasını www.ucurbeniandroidtv.com adresine girerek gerekli bilgilerle birlikte forma girmeniz gerekiyor. Bilgileri eksiksiz ve doğru giren müşteriler bu kampanyadan yararlanabilir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli Olacak?

1 Ekim tarihinde başlamış olan bu kampanya yıl sonuna kadar devam edecek. Yani kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler 31 Aralık 2015 tarihine kadar alışverişi tamamlamalı ve gerek başvuru formunu doldurmalıdır. Kampanya tarihleri dışında yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. yavuz selim kayabaşı dedi ki:

    Arçelik 885157