Kampanya Bulucu

Peugeot’tan Kasım Ayına Özel Yüzde Sıfır Faiz Kampanyası

Eğer Kasım ayı içerisinde Peugeot marka bir araç sahibi olmayı planlıyorsanız, bu kampanya tam size göre. Şimdi Peugeot kampanyaları ile hem %0 faiz imkanından yararlanabilirsiniz, hem de en uygun ödeme koşulları ile kendinizi zorlamadan taksitleri ödeyebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu sıfır araç kampanyası ile kampanya tarihleri içerisinde başvuran herkes, araç alımları için çektikleri kredilerde %0 faiz fırsatlarından yararlanabiliyor. Kredi özellikleri alacağınız araçların modellerine göre değişse de faiz oranları her araç için %0 oranındadır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya isteyen herkesin katılımına açıktır. 18 yaşını doldurmuş olan her kişi bu kampanya için Peugeot Yetkili Satıcılara başvuru yapabilir. Peugeot Finans kuruluşunun yapmış olduğu değerlendirme sonucunda kampanyadan yararlanıp yararlanamayacağınız belirleniyor.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanya tarihleri içerisinde herhangi bir Peugeot Yetkili Satıcılara başvuru yaparak kampanyadan yararlanabilme şansınız bulunur. Kampanya kapsamında otomatik olarak Peugeot Finans kuruna da yönlendirilmiş olursunuz. Bu aşamada bir takım değerlendirmeler yapılarak kampanyadan yararlanıp yararlanmayacağınız belirlenir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Kasım tarihinde başlayan bu kampanya Kasım ayının sonuna kadar devam edecek. Yani kampanya kapsamında ki son başvuru tarihi 30 Kasım 2015’tir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar başvuru yaparak kampanyaya katılabilir. Bu tarihten sonra yapılan başvurularda kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya Hangi Araçlarda Geçerlidir?

Sayacağımız araçların hepsinde faiz oranları %0 olarak, vade ise 20 ay olarak sabit olduğu için sadece verilecek maksimum kredi tutarları ile birlikte veriyoruz. Peugeot 208, 2008, 301 modelleri 24.000 TL’ye kadar, Peugeot 308, 3008, 508, 5008 modelleri 40.000 TL’ye kadar, Yeni Partner Tepee ve Bipper Tepee modelleri de 20.000 TL’ye kadar kredi fırsatı sunuyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.