Peugeot'dan Eylül'ün Son Fırsatı | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Peugeot’dan Eylül’ün Son Fırsatı

Eğer kafanızda bir Peugeot 208 alma düşüncesi var ise, fakat yeterli paranız yok ise, yüksek kredi faizlerinden korkuyor iseniz, bu kampanya tam da size göre. Çünkü kampanya ile sadece Eylül ayına özel yüzde 0,85 sabit faiz imkanı ile bu arabaya sahip olabilirsiniz. Özellikle Peugeot 208’lerde kredi tutarı ile vade farkı gözetmeksizin. Bu imkandan yararlanabilme şansınız var. Ne kadar kredi çekeceğinize, ne kadar vade uygulayacağınıza kendiniz karar verebileceksiniz. Bu da kendi durumunuza uygun bir plan yapabilme şansı sunuyor size. Bununla ilgili bir plan yapmak ve Peugeot 208 sahibi olmak için Peugeot yetkili satıcılara uğramalısınız. Unutmayın bu kampanyanın geçerliliği için son gün 30 Eylül.

Bu kampanya 30 Eylül 2014 tarihine kadar, sadece Peugeot yetkili satıcılarında geçerlidir. Ve bu kampanyadan sadece gerçek kişilerin bireysel amaçlar için alacağı araçlar ile, tüzel kişilerin sadece perakende olarak yapacağı alımlarda yararlanabilecekler. Kampanyada belirtilen yüzde 0,85 faiz, aylık faiz oranıdır. Alacağınız kredi ise Peugeot Finans güvencesi ile verilecektir. Ayrıca almış olduğunuz kredide sadece bir kereye mahsus olarak, peşin 650 TL dosya masrafı alınacaktır. Bu kampanyadan yararlanmak düşünceniz var ise, bunları bilip, göz önünde bulundurmanızın size oldukça faydası olacaktır. Aylık olarak size sunulacak olan maliyet oranı da yüzde 1,15’dir.

Peugeot Eylül ayı kampanyasının detayları şu şekildedir:

Kampanya 30.09.2014 tarihine kadar yetkili satıcımızda geçerlidir. Belirtilen aylık %0,85 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının ve tüzel müşterilerin perakende kanalından yaptığı araç alımlarının konu olduğu Peugeot Finans kredilerinde geçerlidir. Kredi kullanımı için bir kereye mahsus ve peşin olarak 650 TL kredi tahsis ücreti alınır. 30.000 TL 36 ay eşit taksitli örnek vade için, bireysel amaçlı araç alımlarında, Peugeot Finans kredisinin aylık toplam basit maliyet oranı %1,15, yıllık toplam basit maliyet oranı %13,77 olmaktadır. Kampanyada belirlenmiş bir kredi tutarı ve vade sınırı olmayıp, 31.12.2013 tarih ve 28868 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan BDDK Yönetmeliği gereği taşıt kredilerine ilişkin sınırlamalar geçerlidir. Kampanya 208 Access 1.0 L PureTech 68 hp için geçerli değildir. Peugeot 208 1.2 L PureTech 82 hp için CO2 emisyon değeri 104 g/km, şehir dışı yakıt tüketimi 3.9 L/100 km’dir. İlanda gösterilen araç Türkiye ürün gamı açısından farklılık gösterebilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.