Kampanya Bulucu

Peugeot Şimdi Al Nisan 2018’de Öde Kampanyası

Kasım ayı taşıt kampanyaları son hızla devam ediyor. Peugeot  bazı modellerinde özel taksit seçenekleri kampanyası başlattı. Bu kampanya kapsamında bir çok modelde öteleme ve kredi seçenekleri var. Bu kredi seçenekleri dahilinde artık araba almak daha kolay olacak. Peugeot  bu sene ürettiği arabalarla yıla damgasını vurdu. Yılın arabası seçilen Yeni SUV Peugeot 3008 de bu kampanya dahilinde olacak. Arabayı bu ay içerisinde aldığınız taktirde 2018 yılında taksitleri ödemeye başlıyorsunuz. SUV Peugeot 3008  full dijital göstergeli paneli ve EAT6 tam otomatik şanzımanı ile araba alacak müşterileri kendine çekiyor. Bu aracı göz alıcı kılan  diğer teknolojik imkanlar ise Apple CarPlay ve Mirrorlink desteğidir.Bununla beraber SUV Peugeot 3008 ‘ün alımını kolaylaştırmak amacıyla Peugeot 75.000 TL kredi için 24 ay %1,10 faiz uygulaması başlattı. Bu kampanyadan yalnızca bireysel müşteriler faydalanabiliyor. İşyeri sahipleri ya da toplu olarak araç alan tüzel kişilikler kampanyadan faydalanamayacaklardır.

Kampanya hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 15 Kasım 2017 ile 30 Kasım 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bu tarihler arasında araç satın alımı yapmayan kişiler kampanya kapsamı dahilinde olamayacaklardır.

Kampanya Hangi Araçlarda geçerlidir?

 • Peugeot 208
 • Peugeot 2008
 • Yeni SUV Peugeot 3008
 • Yeni SUV Peugeot 5008
 • Peugeot Partner Tepee
 • Yeni Peugeot Expert Traveller
 • Yeni Peugeot Expert VANKampanya kapsamı dahilindeki araçların taksit seçeneklerinde ufak değişiklikler olabilir. Tüm taksit seçeneklerini öğrenmek için http://www.peugeot.com.tr/satis-kampanyalari.html sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Bununla beraber 0216 579 94 44 no’lu müşteri hizmetlerini numarasını arayabilir ya da Peugeot  anlaşmalı üye iş yerlerini ziyaret edebilirsiniz.

  Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

 • Kampanya 30 Kasım 2017 tarihine kadar Peugeot yetkili  satış noktalarında geçerlidir.
 • Aylık % 1,10 faiz oranı yalnızca bireysel müşterilerin ara alımlarında tekil satın alımında “Şimdi Al Nisan 2018’de öde  kampanyası” Peugeot Kredisinde geçerlidir.
 • Müşteriler  bireysel amaçlı araç satın alımlarında Tahsis Ücreti Kredi kullanımı için bir defaya mahsus, kullandırılan toplam kredi ücretinin binde beşi kadar olan tutarı ödemek zorundadırlar.  Bununla beraber Tahsis ücretinin %5’i kadar olan “Banka sigorta muamele vergisi” müşteri tarafından ödenir. Bu kredinin ücreti ve vade için bireysel amaçlı araç alımlarında bir defaya mahsus ve peşin olarak alınan 393,75 TL kredi tahsis ücreti, tüm vergiler ve masraflar dahil edildiğinde, Peugeot Kredinin aylık toplam basit maliyet oranı 1,36%, yıllık toplam basit maliyet oranı 16,38%, aylık taksit tutarı 3,906.93 TL olmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.