Kampanya Bulucu

Peugeot 208’de Taksit Fırsatı

Kampanya Hangi Avantajları Sunar?

“Peugeot 208’de Taksit Fırsatı” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde Peugeout satıcılarına giderek Peugeot 208 araç modellerinden birini satın alacak olan gerçek kişiler bireysel olarak kullanmak amacı ile araç satın almaları halinde %0,91 oranında faiz oranından ve perakende kanal üzerinden satın alma işlemlerini gerçekleştirecek olan tüzel müşteriler de %0,87 faiz oranından faydalanabilecek ve 20.000 TL tutarında krediye, 45 aylık vade seçenekleri ile 3 ay erteleme fırsatını kullanarak aylık 585 TL tutarında taksitler ödeyerek ulaşabilecek!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 30 Haziran 2017 tarihine dek Peugeot yetkili satıcılarına giderek araç satın alması yapması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin Peugeot 208 aracına ait modellerden 208 GTi ve ACCESS PureTech 82 hp (Düz Vites) versiyonları hariç olmak üzere kullanabilecekleri iki yol bulunuyor. Bu yollardan ilki doğrudan Peugeot yetkili satıcılarına giderek araç satın alma işlemlerini başlatmak iken bir diğer yöntem Peugeot resmi internet sitesinde yer alan ilgili kampanya sayfasına giderek bu bölümde yer alan Kredi İçin Başvurun butonuna tıklaması ve doğrudan doğruya Türkiye Ekonomi Bankası taşıt kredisi başvuru ekranı sayfasına yönlendirilerek işlemlerini gerçekleştirmesi gerekir.

Kredi Tutar, Oran ve Vade Seçenekleri

Kampanya kapsamında belirtilmiş olan aylık %0,91 faiz oranı yalnızca gerçek kişiler tarafından bireysel amaçlı kullanımlar için satın alınacak olan Peugeot 208 araç modellerinde geçerli olacak olup, aylık %0,87 faiz oranı ise perakende kanalını kullanmakta olan tüzel müşterilerin yapacağı satın alma işlemlerinde geçerli olacaktır. Bununla birlikte bu kişiler 20.000 TL tutarındaki krediye, 45 aylık vadeler ile 3 ay erteleme fırsatını kullanarak Peugeot Kredide ulaşabilirler. Gerçek kişilerin bireysel amaçlı yapacakları satın alma işlemlerinde kredi tahsis ücreti kredi kullanımı için bir defaya mahsus olmak üzere kullanılacak olan kredi tutarının binde beşi tutarında ücret alınır. Bununla birlikte kredi tahsis ücretinin yüzde beşine denk gelen banka sigorta muamele vergisi de yine aynı şekilde müşteriden tahsil edilir. Bu kredi tutarı ile aylık vade seçenekleri için bireysel amaçlı yapılacak olan satın almalarda bir defaya mahsus olmak üzere ve peşin olarak ödenecek olan 105 TL değerindeki kredi tahsis ücretine ilave olarak tüm vergi ve masrafların dahil edilmesi ile birlikte aylık toplam basit maliyet oranı %1,27 ve yıllık toplam basit maliyet oranı %15,28 olarak belirlenmiş ve aylık taksit tutarı da 583,64 TL olarak hesaplanmıştır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamında sunulmuş olan Peugeot 208 araç modellerinde Peugeot i Cockpit, 3D Led farlar, 7 inç dokunmatik ekran ve Apple Car Play ile Mirror Link özellikleri yer alıyor!

Tüzel müşterilerin perakende kanalını kullanarak satın alacakları Peugeout 208 model araçlar için 750 TL değerinde kredi tahsis ücretine ek olarak masraflar ve tüm vergiler dahil edildiği zaten bu kredinin aylık toplam basit maliyet oranı %1,23 olur iken, yıllık toplam basit maliyet oranı da %14,71 oluyor ve aylık taksit tutarı da 559,14 TL’ye denk geliyor.

Peugeot Kredi ile ilgili finansal çözümler Türkiye Ekonomi Bankası Finansman Anonim Şirketi tarafından sunulur.

Kampanyaya 208 GTi ve ACCESS PureTech 82 hp (Düz Vites) versiyonları dahil edilmemiştir.

Kampanya kapsamında daha detaylı bilgilere ulaşmak isteyen müşterilerin tek yapması gereken şey Peugeot yetkili satıcılarına başvurmak olacaktır.

Peugeot ve Türkiye Ekonomi Bankası Finansman Anonim Şirketi önceden fiili bir şekilde haber verme ihtiyacı dahi hissetmeden kampanya ile ilgili olarak belirlemiş oldukları şartların tamamını ya da belirli bir bölümünü değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.